Sosy i dania z ostrołęckich lokali

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
dziewczyna92
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:21

Sosy i dania z ostrołęckich lokali

Post autor: dziewczyna92 »

Hej. Może zna ktoś jakieś przepisy na sosy bądź dania z lokali w Ostrołęce. Niektóre z z nich są naprawdę świetne:D W szczególności sosy z Gyrosa i Da grasso...:D
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Sosy i dania z ostrołęckich lokali

Post autor: hunter »

Chyba ktoś ma tu za dużo czasu wolnego i zaczyna eksperymentować ;) o sosie z da grasso na forum chyba było, poszukaj dokładnie.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Sosy i dania z ostrołęckich lokali

Post autor: major »

sos w da grasso (jeśli mówisz o czosnkowym) to zwykły sos na jogurcie naturalnym i majonezie. Sam robiłem go wiele razy i nie chwaląc się wychodzi mi lepszy niż w pizzerii. Na necie jest pełno przepisów tego typu
Mistu
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 10 maja 2010, 22:13

Re: Sosy i dania z ostrołęckich lokali

Post autor: Mistu »

Zrób sam, 10min roboty, osobiście daję więcej czosnku bo lubię, masz świadomość, że świeże i satysfakcja ze zrobiłeś. Nie przepadam za sosami z pizzerii bo są tak strasznie rozwodnione, że aż obrzydliwe(pozdrawiam Diavolo choć pizze mają smaczne)
dziewczyna92
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:21

Re: Sosy i dania z ostrołęckich lokali

Post autor: dziewczyna92 »

Hmmm....:D Sos czosnkowy robię sama już od dawna...:) Teraz zastanawia mnie sos mieszany do mixa:D Jest naprawdę świetny w smaku...:)
AgresYa
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2007, 14:52
Lokalizacja: WO

Re: Sosy i dania z ostrołęckich lokali

Post autor: AgresYa »

Mistu pisze:Nie przepadam za sosami z pizzerii bo są tak strasznie rozwodnione, że aż obrzydliwe(pozdrawiam Diavolo choć pizze mają smaczne)
Jeśli chodzi o diavolo to tam jest gęsty sos, musiałes trafić na zły dzien, pewnie mieli koncówke to doleli wody czy cos :P
;)
ODPOWIEDZ