Sklepy z upominkami/prezentami

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ziemak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 sty 2010, 13:17

Sklepy z upominkami/prezentami

Post autor: ziemak »

Witam!
Czy zna ktoś może jakieś sklepy z upominkami, czy prezentami. Nie chodzi mi o ten Świat Prezentów w Handlowcu ...
Może bardziej precyzując, jakiś sklep z medalikami, np. w kształcie serca.
Prosiłbym też o miejsce, w którym za niewielką cenę można dokonać wyrycia inicjałów na takim medaliku.
Z góry dziękuje za pomoc
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Sklepy z upominkami/prezentami

Post autor: kasia pelasia »

W sklepach ze złotem i srebrem są w miarę tanie srebrne serduszka, a często równiez można grawerować np. obrączki slubne to może i na serduszku zrobią grawerkę, ale cen niestety nie znam.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Sklepy z upominkami/prezentami

Post autor: major »

proponuje przejść sie do rossmana. Jak chcesz kupić pannie serduszko-zawieszkę to tam widziałem w kolorze "brudnego złota" sekretnik w kształcie serduszka...
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Sklepy z upominkami/prezentami

Post autor: kasia pelasia »

Przypomniało mi się jeszcze, sklep ze sztuczą biżuterią w Handlowcu od strony dużego parkingu i drugi podobny w Kupcu na 1 piętrze.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Sklepy z upominkami/prezentami

Post autor: samanta »

kup coś porządnego u jubilera, prezent będzie robił dobre wrażenie i przetrwa niejedno. u jubilerów jest spory wybór serduszek, mniejszych i większych, ja swoje kupiłam w lokalu przy Prądzyńskiego, od strony parkingu. małe, srebrne i otwiera się. cena za wygrawerowanie liczona jest zwykle za literkę lub znak, musisz popytać.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Sklepy z upominkami/prezentami

Post autor: trampella »

Witam,Jest też sklep z dewocjonaliami przy Klasztorze i na 1Maja-tam kupisz w miarę tanio.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ