Salon kosmetyczny

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ewa1512_1985
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2011, 10:08

Salon kosmetyczny

Post autor: ewa1512_1985 »

Witam
Gdzie znajdę kosmetyczkę, która zrobi klamry na wrastające paznokcie, podobno to jest lepsze niż samo wycięcie. Jaki zakład kosmetyczny polecacie?
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: Qrpiana »

Na ul. Piłsudskiego (za sklepem ogrodniczym) jest salon kosmetyczny. Z tego co wiem oni robią "takie" rzeczy.
za wyciącie paznokcia chcą 25zł, za klamrę 50.
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: oueah »

Witam,
Czy ktoś korzystał z usług specjalistycznego salonu podologiczno kosmetycznego na ul. Hallera? Mam problem z wrastającym paznokciem i chcę uniknąć interwencji chirurga prawdopodobnie wystarczy założyć klamrę.
Dzwoniłem, aby umówić się na wizytę i ta pani wydała mi się bardzo sympatyczna, ale wolałbym zasięgnąć informacji na temat jej usług?

Jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: Qrzysio »

Ja sobie dwa razy sam poradziłem z tym problemem. Wcale nie tak trudno jakby się wydawało. Nie wiem ile kosztuje taki zabieg, ale musisz być chyba w poważnej sytuacji z tym paznokciem.
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: oueah »

Niestety nie poradzę sobie sam z tym problemem. Już kiedyś miałem ten problem i niestety skończyło się interwencja chirurga.
Tym razem chciałbym tego uniknąć, bo szczerze mówiąc jest to niemiłe wspomnienie, a na dodatek nie mam zaufania do lekarzy i wole ich unikać.

Natomiast poczytałem sobie o tych klamrach, i jestem przekonany do tej metody. Na Mojej Ostrołęce znalazłem ogłoszenie tego specjalistycznego salonu podologiczno kosmetycznego na ul. Hallera, prawdopodobnie specjalizują się w schorzeniach stóp, a że maja bezpłatne konsultacje to zdecydowałem się na wizytę.

Chciałbym jednak posłuchać opinii osób, które już miały zakładane taki klamry?
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: oueah »

Trochę to potrwało, ale jestem zadowolony pani podolog wykształcona, kompetentna i bardzo sympatyczna. Jedyna taka specjalistka od problemów ze stopami w okolicy, konsultacja za darmo, a potem pani informuje na bieżąco o kosztach leczenia, koszty dużo niższe niż u chirurga, a leczenie mniej inwazyjne. Pani zajmuje się wszelkimi schorzeniami stóp, wielu lekarzy odsyła do tej pani swoich pacjentów. Gabinet znajduje się na Hallera 33, ale najlepiej umówić się wcześniej telefonicznie na wizytę (tel. 722 201 722). Na dodatek pani jest kosmetologiem, przeprowadza w gabinecie przeróżne zabiegi kosmetyczne, to ona dobrała mi odpowiednie kremy do pielęgnacji, z których jestem bardzo zadowolony, więc gorąco polecam.
qqq
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2013, 18:51

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: qqq »

mam dziwne wrażenie ze wszystko to pisze właścicielka tego salonu :)
Wiem ze jeszcze klamry zakłada w gabinecie na Goworowskiej 3 - SATYSFAKCJA na pietrze
Sam nie bylem ale znam kilka osób bardzo zadowolonych z różnych zabiegów.
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: oueah »

Przykro mi bardzo, ale nie jestem właścicielką tego salonu wystarczy prześledzić moje posty, pracuje całkowicie w innej branży.

Post swój napisałem, ponieważ w tym kraju mamy zbyt wielu pseudo specjalistów, dlatego chcę, aby ludzie, którzy na przykład mają problem ze stopami trafili do odpowiedniej osoby, która będzie w stanie im pomoc, a nie zaszkodzić.

Mamy wolny rynek, każdy może iść gdzie chce, ja u tej pani na Hallera byłem i gorąco polecam, a o SATYSFAKCJI nie słyszałem i nikt mi jej nie polecał, więc nie wypowiadam się.

Widzę natomiast, że konkurencja nie śpi, pierwszy post, rejestracja 14.09.2013. i od razu snucie jakiś domysłów jakie to polskie.
jam
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2013, 9:41

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: jam »

Nie mogę się wypowiedzieć na temat problemu wrastających paznokci ale korzystałam z innych zabiegów kosmetycznych u Pani na Hallera.
Pierwsze wrażenie bardzo fajne. Każda kolejna wizyta to porażka. Zabieg miał trwać krótko. Wizyta przeciągnęła się do 2 godz. Odczekałam swojej, mimo, ze byłam umowiona na konkretną godz. Później 100 telefonów, co chwila wpadający syn, i jednocześnie obsługiwane inne panie. Innym razem na manicure zajmował się jednocześnie mną i drugą osobą, która miała na stopach jakieś okropne rany. Zabieg polegał na wypalaniu. Zapach był koszmarny. Myślę, że większy dyskomfort towarzyszył jednak tej drugiej Pani.
Marketing ma świetnie opanowany. Czy kremy oferowane przez panią podolog są skuteczne nie wypowiem się ponieważ po zużyciu 2 próbek specjalnego efektu nie widać. Wiem natomiast że właścicielka dokształca się i z werwą haruje godzinami także mimo wszystko życzę sukcesów i mam nadzieję, że moje spostrzezenia i odczucia przyczynią się do lepszej jakości oferowanych przez nią usług.
ODPOWIEDZ