Zabudowa wnęki / Meble Kuchenne

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
konDor
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:53

Zabudowa wnęki / Meble Kuchenne

Post autor: konDor »

Witam
Wiem że temat był kiedyś poruszany jednak dość dawno dlatego postanowiłem go poruszyć ponownie .
Otóż potrzebuję firmy która wykona mi szafę z drzwiami przesuwnymi oraz kuchnię dosyć sporą ok 5 mb w dwóch narożnikach .

Wiem że kilku firm już nie ma na rynku .
Moje pytanie brzmi : Której Ostrołęckiej firmy nie wpuścilibyście do domu ?

Nie chodzi mi tu o to żeby kogoś zachwalać chciałbymn się dowiedzieć kto jest partaczem itd .

Nie interesują mnie meble z rynku ani z salonów meblowych typu BRW .

Wega odpada , Ostatnio w tygoddniku widziałem ogłoszenie o meblach na stacji - Nawet nie wiedziałem że coś tam jest ? co o nich myślicie ? to chyba młoda firma i nie wiem .

Marka meble też chodzi mi po głowie

Może się ktoś wypowie ?
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zabudowa wnęki / Meble Kuchenne

Post autor: sKaLpeL »

od razu skreśliłeś Wegę - dlaczego ? ja bym ich bardzo polecił, wszystko zgodnie z projektem i dokładnie zamontowane, pełen profesjonalizm
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zabudowa wnęki / Meble Kuchenne

Post autor: Qrzysio »

Widziałem robotę Wegi, dobre opinie.
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zabudowa wnęki / Meble Kuchenne

Post autor: virute »

U moich znajomych robiła mała firma BALDAI i bardzo estetycznie wykonane, wszystko zgodnie z zamówieniem - projektem. Jakiś czas temu też zdecydowałem się na tą firmę i jestem bardzo zadowolony.Robili mi kuchnie szafę wnękową oraz meble do łazienki. Jak dostałem od nich wycenę to jeszcze pobiegałem po 3 innych firmach. I w tej było taniej na całości ok 3tyś. :) Więc śmiało mogę polecić. Jest jeszcze jakiś stolarz w Miastkowie gdzie też ładnie robi - ale to słyszałem tylko od kogoś.pozdrawiam
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Zabudowa wnęki / Meble Kuchenne

Post autor: el_loco »

konDor
Nie licz tu na dobrą wskazówkę - pewnie sam zdążyłeś się zorientować, że pod Twoim zapytaniem po prostu zaczynają się reklamować / antyreklamować poszczególne firmy - tak zwykle kończą się wątki typu "kogo polecacie...itp".
Spytaj lepiej ludzi, których znasz i wiesz, że na ich zdaniu możesz polegać. Tutaj, w sieci będzie j.w. - wykonawcy zaczną pisać o sobie pochwalne peany a na innych wylewać pomyje.
Wszystkie ostrołęckie firmy zajmujące się meblami na zamówienie mają podobne technologie, materiały, okucia i współpracują z tymi samymi dostawcami - efekt finalny teoretycznie powinien być wszędzie podobny. Wiadomo, że każdemu zdarzy się robota wykonana lepiej, szybciej jak również mozolnie i z przeszkodami - od wielu czynników to zależy i na podstawie jednostkowych przypadków nie powinno się wyciągać wniosków ani na minus, ani na plus. Zwłaszcza pisanych przez ludzi anonimowych ...
Ewentualnie zrób jakieś szkice, podaj podstawowe wymiary, wygeneruj z mózgu ogólne oczekiwania co do efektu finalnego i zrób rundę po kilku firmach - porozmawiaj, pooglądaj, popytaj o koszty, terminy - zresztą większość zaoferuje Ci pomiar, projekt i wycenę (bez kasy i zobowiązań) - a po takiej wizycie to już własnym rozumem wystarczy się pokierować.

Nie będę ukrywał, że w tej branży siedzę, ale też nie napiszę Ci którą firmą kieruję - masz ode mnie powyżej kilka obiektywnych informacji. Wpisy śmierdzące auto - i anty- reklamą lepiej przepuść przez gęste sito.
konDor
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:53

Re: Zabudowa wnęki / Meble Kuchenne

Post autor: konDor »

o widzę Pan z alder meble się oburzył .
ODPOWIEDZ