Szkółka roślin

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Szkółka roślin

Post autor: Pedro »

Orientujecie się może, gdzie w okolicach Ostrołęki są bogato zaopatrzone szkółki roślin? Chodzi mi o drzewa i krzewy ozdobne.
Dobrze by było, gdyby obsługa była kompetentna i potrafiła doradzić, odpowiedzieć na pytania.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szkółka roślin

Post autor: Mies »

Witaj
powiedz dokladnie o jakie gatunki Ci chodzi...
Pozdrawiam
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Szkółka roślin

Post autor: Pedro »

Dziwna prośba. Mam wprawdzie coś na myśli, ale chciałabym zobaczyć drzewka na żywo i dopiero zdecydować. Dopiero zaczynam zagospodarowywać działkę i potrzebuję dużo i różnych drzewek. Może nie na raz, ale pora zacząć.

Myślę np. o rajskim jabłku na klombik. Ale co wokół niego? A może całkiem inne drzewko? Dlatego chciałabym najpierw obejrzeć. Przeglądanie katalogów i zdjęć w internecie to nie to samo...
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Szkółka roślin

Post autor: trampella »

Na Stacji-Rzekuń .przed torami ,po prawej stronie ulicy-jest spory wybór różnych drzewek i kwiatów,iglaków,azalii.Właścicielka jest zorientowana jakie mają wymagania dotyczace uprawy.Projekt zagospodarowania jednak musisz mieć gotowy i wtedy szukać danej rośliny w szkółkach albo w sklepach ogrodniczych.Ja np.zamawiam w internecie w firmie z Krakowa-wszystko jest zgodne z tym co zamawiam,3 dni i przesyłka jest w ogrodzie.Powodzenia w upiększaniu działeczki.
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Szkółka roślin

Post autor: zabka »

Podaje aktualne szkółki i sklepy z iglakami W Oce lub okolicach, jesli ktoś zna inne adresy proszę dopisywać

1. Na Stacji u Niźniskich
2.W Ogrodniczym na 11 LIstopada
3.Szkółka w Antoniach przy głownej trasie
4. Szkółka na ul. Słonecznej -Centrum Ogrodnicze Zielono Mi
5 Kadzidło "Sadowniczy"
6.Zielona Oaza.Goworki 18a
7. Iglaki sprzedaja też na rynku na targowej w niedziele
8. Szkółka Białobrzeg Bliższy 5d, za sala weselna olimpia w Krukach

Szkółka Iglaki ul.Wiejska 62
ODPOWIEDZ