Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: mIcHaLos »

Witam

Podpowiedzcie gdzie mogę przekłuć uszy mojej 1,5 rocznej Córce. Oczywiście zależy mi na pełnej profesjonalności tego zabiegu, a także gabinetu (studiu) gdzie będzie wykonany.

Gdzie i kogo polecacie ?
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 15:33 przez mIcHaLos, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: Pan Kracy »

Ja polecam dr Bohdziewicza (psychiatrę). Przyjmuje przy ul. Kopernika. Powinien ci pomóc...
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: palipies »

Pan Kracy pisze:Ja polecam dr Bohdziewicza (psychiatrę). Przyjmuje przy ul. Kopernika. Powinien ci pomóc...
stylowo :)
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: mIcHaLos »

Pan Kracy pisze:Ja polecam dr Bohdziewicza (psychiatrę). Przyjmuje przy ul. Kopernika. Powinien ci pomóc...
Jeżeli masz problemy, czujesz się niedowartościowany emocjonalnie to udaj się sam, a jeżeli nie pomoże to szukaj dalej.

Forum to służy do innych celów, niż do nabijania sobie statystyk w postach.

Pozdrawiam
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: Pan Kracy »

Mam problemy jak każdy człowiek, lecz nie natury emocjonalnej. W razie potrzeby na pewno udam się do lekarza.
Teraz do meritum: okaleczanie (przekłuwanie uczu) jednorocznego dziecka uważam za barbarzyństwo. (nawet gdy dzicko w ciągu doby "starzeje się" o pół roku. (Wczoraj było napissane, iż Córka ma 1 rok). Dziecko w wieku niemowlęcym, czy tuż poniemowlęcym, to nie rzecz, nie przedmiot, któremu można poprzekłuwać i uszy i w ten sposób "imponować" durnym koleżankom czy sąsiadkom, zadając mu niepotrzebny ból dla spełnienia chorych ambicji "mamusi". Uważam, że matka która okalecza w ten sposób jednoroczną (czy pótoraroczną) córkę powinna udać się do psychiatry, w przewciwnym razie powinna zostać pozbawiona praw rodzicielskich za znęcanie się (zadawanie bólu) nad własnycm dzieckiem. Moim zdaniem to zupełna paranoja aby dziecku które dopiero zaczęło chodzić przekłuwać uszy.

Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: mIcHaLos »

Na Twoim miejscu zająłbym się sobą i nie umoralniał innych! (dla mnie podchodzisz jakimś klerem, albo partia ojca dyrektora)
Tu padło pytanie - na które oczekuje odpowiedzi.

Twoje komentarze są zupełnie zbędne
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: Incognitus »

Michalos, pokemonie. Nie udzielaj się w sprawach do których nie dorosłeś. Pan Kracy ma zupełną rację. Takie zachowania powinny być prawem zabronione.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: tankian »

yyyy jestescie jacys ograniczeni? Przeciez przekucie uszu w salonie nic nie boli? I najlepiej jest to zrobic jak najwczesniej! bo wtedy wszystko bezbolesnie sie goi. Z wiekiem ten zabieg jest gorszy. Fakt 1,5 roku to troche wczesnie, ale widzialam takie malenstwa z kolczykami.
Oj eksperci od siedmiu bolesci... :lol:

polecam salon kosmetyczny na przeciwko parku (w domkach kolo zakladu karnego).
SSman
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2011, 13:14

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: SSman »

najlepiej w domu. Igłą, strzelać do ludzi nie wolno ! potem się rana pieprzy.
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Gdzie najlepiej przekłuć uszy dziecku ?

Post autor: tankian »

SSman pisze:najlepiej w domu. Igłą, strzelać do ludzi nie wolno ! potem się rana pieprzy.
powiedzial co wiedzial :)
ODPOWIEDZ