Odgrzybianie domów/mieszkań/ścian gdzie szukać?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
nightstyle
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:39
Lokalizacja: Ostrołęka i okolice.

Odgrzybianie domów/mieszkań/ścian gdzie szukać?

Post autor: nightstyle »

Witam,

Potrzebuję namiary na "jakąś" firmę, która zajmuje się odgrzybianiem mieszkań/domów/ścian. Najlepiej żeby była to firma solidna i nie droga - nie dysponuję dużym budżetem gotówki. Proszę o jakieś informacje. W Internecie nie mogę nic znaleźć. Wujek GOOGLE, nie za bardzo chce mi pomóc :D . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Pomogę w naprawie sprzętu GSM, nawigacji GPS oraz PC Software i Hardware, sieć WiFi.


Sprzedam miejsce na reklamę 160 znaków. ;)
,,To nie kobieta goni za mężczyzną, bo kto widział żeby pułapka goniła mysz"
ladnachata
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:11

Re: Odgrzybianie domów/mieszkań/ścian gdzie szukać?

Post autor: ladnachata »

Witam!
Proponuję udać się do sklepu z chemią budowlaną i zakupić środek grzybobójczy. Postępować zgodnie z instrukcją na opakowaniu i w ten sposób będzie tanio i solidnie. Skoro jest grzyb to proponuję też rozwiązać problem wentylacji (wilgoć w pomieszczeniu) aby sytuacja się powtórzyła.
Pozdrawiam
Fajnie jest być idiotą...
Zwłaszcza jak nikt nie patrzy...
Ladnachata.com.pl
kubex
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2011, 9:13

Re: Odgrzybianie domów/mieszkań/ścian gdzie szukać?

Post autor: kubex »

Ja borykałem się z grzybem na ścianach w moim mieszkaniu , używałem różnych środków grzybobójczych , bez większych efektów .Pomogło mi dopiero zwykłe ACE (lub inny płyn z dużą ilością Cl ) , przemyłem ściany nierozcieńczonym płynem i grzybek zniknął jak ręką odjął .Od dwóch lat mam spokój .
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Odgrzybianie domów/mieszkań/ścian gdzie szukać?

Post autor: Modzel »

Też polecam ACE :-), jak inne środki zawiodą , w moim przypadku też tak było , a ACE pomógł:-)
ODPOWIEDZ