Gdzie znajdę glany?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Gdzie znajdę glany?

Post autor: nusiaczek »

Witam.

Gdzie w naszym mieście znajdę glany?
Byliśmy już w sklepie niedaleko placu Bema (zapomniałam nazwę sklepu, wiem, że buty były firmy Wojas), niestety Pani miała mało rozmiarów (potrzeba nam rozmiar 44)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie znajdę glany?

Post autor: Mies »

hmm.... sklep obuwniczy na ul. Głowackiego blisko biblioteki publicznej. Tam prawdopodobnie znajdziesz glany.
Ps. jeśli interesuje Cie firma naprawdę porządna i przede wszystkim wytrzymała polecam dr Matrens albo Grinders, ale te marki to Wawka najbliżej.
Ps. 2 Moim grindersom już 6 rok leci...i skóra wszędzie dalej w dobrym stanie.
Pozdrawiam
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Gdzie znajdę glany?

Post autor: shelly »

Mies pisze: jeśli interesuje Cie firma naprawdę porządna i przede wszystkim wytrzymała polecam dr Matrens albo Grinders, ale te marki to Wawka najbliżej.
potwierdzam, ja mam martensy... już chyba 8 lat mają. Co prawda nie chodzę w nich tak często jak kiedyś. Pierwsze martensy, które nosiłam non stop miałam ok 6-7 lat... potem były już bardzo zniszczone, ale do chodzenia nadal się nadawały
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Gdzie znajdę glany?

Post autor: skutekk »

w normalnym sklepie z butami. Jakies 8-9lat temu kupilem w ambrze obok gyrosa za 180zl i do dzis w nich chodze. Od kilku lat juz tylko w zime ale trzymaja sie dzielnie i wygladaja jak nowe. A przeszly sporo...
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Gdzie znajdę glany?

Post autor: nusiaczek »

skutekk pisze:w normalnym sklepie z butami. Jakies 8-9lat temu kupilem w ambrze obok gyrosa za 180zl i do dzis w nich chodze. Od kilku lat juz tylko w zime ale trzymaja sie dzielnie i wygladaja jak nowe. A przeszly sporo...
W normalnym sklepie z butami? No to może te 8-9 lat temu tak było, a nie teraz.
Ambry w tym miejscu już dawno nie ma. :)
Byliśmy dziś ponownie w kilkunastu sklepach i w żadnym nie było glanów oprócz tego sklepu obok placu Bema.

Co do Warszawy, nie mamy sensu tam jechać tylko po buty, kupiliśmy w Ostrołęce, tylko w minimalnie większym rozmiarze.
ODPOWIEDZ