Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: legolas »

Witam.
Uczęszczam do Pani stomatolog Beaty Bieńkowskiej, która ma gabinet w Meditransie. Wszystko mi odpowiada, jestem wrecz zachwycony dokladnoscia z jaka Ta Pani leczy ubytki. Lecz jest mały mankament - otoz nie stac mnie na placenie przy kazdej wizycie 100-120zł. Stad tez moje pytanie: czy zna ktos rownie kompetentnego i dokladnego stomatologa ale nieco tanszego? Poprosiłbym, w miare mozliwosci, o opinie i namiary...

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc. :)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: Michał »

Jeżeli chodzi o wizyty prywatne to raczej ta cena obowiązuje u wszystkich stomatologów.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: Sarcev »

Idź na NFZ ;)
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: skutekk »

to piekny usmiech musisz miec i sporo tych ubytkó jak już tyle razy byles i konca nei widac
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: legolas »

skutekk pisze:to piekny usmiech musisz miec i sporo tych ubytkó jak już tyle razy byles i konca nei widac
Usmiech mam wspanialy, rzeklbym ponadprzecietny ale ty zapewne wiele o tym nie wiesz jezeli jedna wizyta na "jakis czas" wystarcza twojej skromnej osobie. Pewnie nawet nie wiesz ze leczenie kanalowe na jednej wizycie sie nie konczy... no tak - wizyty na NFZ robia takie cuda ze swiadomoscia ludzka, juz i tak bardzo ograniczona przez inne czynniki. A wiec pozdrawiam i usmiech :mrgreen:
Pampam
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2011, 9:15

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: Pampam »

Olej skuttka to taki intrnetowy troll, który to leczy kompleksy
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: tankian »

jesli na NFZ to sprobuj w centrum medycznym na 11 listopada, ja tam sie leczylam i jest wszystko ok.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: skutekk »

heh no mi wystarcza kontrole a kanałowe leczenie już mówi wiele o stanie twojego uzębienia.
pampam trzeba najpierw miec kompleksy
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: legolas »

Człowieku, twoje malo konstruktywne uwagi za bardzo nie interesuja zarowno mnie ani forumowiczow. Jezeli ty wywodzisz sie z wyzszych sfer stomatologicznych to moje gratulacje - zycze ci udanej egzystencji w swiecie gdzie pierwsze co sie robi to zaglada sie w zeby. Pozwol ze ja pozostane w opozycji do twojego szlachetnego usmiechu i wybiore "zebowy plebs" gdzie stan uzebienia nie miesci sie nawet w normach Unii Afrykanskiej.

Podsumowujac: Zamilknij na wieki niedoceniona przez przyjaciol i rodzine intelektualna prostytutko.

Pozdrawiam i bez wyrazow szacunku.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Poszukuje dokładnego stomatologa z O-ki lub okolic

Post autor: robertdeniro »

skutekk pisze: a kanałowe leczenie już mówi wiele o stanie twojego uzębienia.
Moja koleżanka dba o higienę jamy ustnej, odwiedza stomatologa systematycznie, a jednak ma duży problem z uzębieniem i często leczy zęby kanałowo. Powód: bardzo słabe kości, więc kanałowe leczenie, to nie tylko wynik zaniedbań.

Jeśli chodzi o stomatologa, to polecam doktora G. Pakiełę (zresztą wiele razy polecałam doktora na tym forum). Dokładność gwarantowana, a cena myślę, że przystępna.
ODPOWIEDZ