Alkohol na imprezę osiemnastkową

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
puccini
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2011, 13:58

Alkohol na imprezę osiemnastkową

Post autor: puccini »

Witam,
Jak w temacie, gdzie znajdę alkohol na imprezę 18stkowką po okazyjnej cenie ?
..Oraz jakiego typu i jakiej ilości alkohol się kupuje na tego typu imprezy ? Ma być około 30 osób ... Proszę o doradzenie :D :?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: Infom »

wódka 0,5 na głowę i 10 szampanów :) ewentualnie dla kobiet wino z 7 butelek :) na granicznej jest hurtownia z alkoholami przejedź się ale czasami nawet w marketach taniej kupisz niż w hurtowni
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: satek15 »

10 szampanów? A kto to wypije? Może jeszcze 10 tortów, to już w ogóle będzie duużo spawania? :P
Kup dużo czystej, aby nie kolorowej, chociaż z 20 butelek, może być krupnik - tani i dość dobrze wchodzący :) No i kratę piwa, jeśli są spożywający :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: elfik »

ja miałam tylko piwo. Rodzice sponsorowali mi imprezę i to oni wybierali, co będzie do picia.. zresztą, my nie chcielismy czegoś mocniejszego, żeby ludzie się nie upili.
Ps. u mnie wszystkie osoby były pełnoletnie
ps.2. poszukaj promocji w sklepach, często jest taniej niż w hurtowni, Do wódki czasami dodają soki, napoje, do piwa orzeszki czy inne przekąski. Warto się rozejrzeć :)
majki
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2010, 22:44

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: majki »

Jeśli jesteś zainteresowany mam 20 butelek "Wyborowej" po dobrej cenie. Pozostała z wesela.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: hempgru »

Proponuję wybrać się do "multi alkohole" zaraz na przeciw starej pływalni. Mają b.dobre ceny, a przy większej ilości dają rabaty. Kolega Majki dał Ci dobry pomysł.
kasiagg2
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:07

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: kasiagg2 »

ja również mogę zaproponować trochę wódki, która została z wesela - Nemiroff Wheat ;)
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: skutekk »

najpierw to niech sie okresli czy to on ona wyprawia ta impreze czy idzie na impreze i nie wie ile ze soba wziasc. Co z tego ze 30osob jak nie wiadomo co to za osoby, czy 30 chłopa czy kobiet czy pół na pół. Wiadomo kazda inna płeć inne wymagania. Daj wiecej informacji to coś konkretnego doradzimy
puccini
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2011, 13:58

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: puccini »

wyprawiam 18tkę, będzie pół na pół ..
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: kasia pelasia »

Dogadaj się z chłopakami powyżej, jak im została wódka z wesela i chcą się pozbyć to na pewno będzie niezła cena. A jeśli chodzi o hurtownie to jak już pisano często w marketach ceny są bardziej atrakcyjne.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: ALKOHOL na imprezę 18 ?

Post autor: skutekk »

tak ceny w marketach sa atrakcyjne tylko ze smak takiej wódki już daleko odbiega od atrakcyjności pomimo ze nazwa alkoholu mówi co innego. Jak pół na pół to ja bym proponował dla kobiet kupić jakies 4 gotowe drinki, ze 3 dobre likiery i 4-5 win, do tego zgrzewę browca i jakies 10 litrów gorzały plus w zapasie jakaś bańka 5litrowa z dobrym bimberkiem. I powinno starczyć biorąc pod uwage ze nei kazdy lubi sie zalac az bedzie zwracać, i kobiety tez nie wszystkie lubia pic do stanu upojenia. Nie znamy osób i nie wiemy co potrafia i ile wypic wiec nie sugeruj sie co do slowa tym co polecamy
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Alkohol na imprezę osiemnastkową

Post autor: satek15 »

Bimber to cichy zabójca, lepiej uważać... :)
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: Alkohol na imprezę osiemnastkową

Post autor: bonvivant »

Ukończenie 18 lat tylko formalnie oznacza dorosłość. Proponuję wam szampan picolo.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Alkohol na imprezę osiemnastkową

Post autor: palipies »

bonvivant pisze:Ukończenie 18 lat tylko formalnie oznacza dorosłość. Proponuję wam szampan picolo.
daj znać, kiedy bedziemy mogli przestać sie śmiać z tego "żartu"
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Alkohol na imprezę osiemnastkową

Post autor: Bart3kk »

Na pewno nie mieszaj alkoholi na 18stce i ogólnie. Bo się goście zrobią dobrze ,albo pospawają co słabsi ;) no i kup jak wódeczkę to Krupnik chociaż, ja ze swojej strony odradzam Absolwenta i Sobieskiego o Luksusowej szkoda gadać, od dłuższego czasu na sam ich widok mnie mdli i wolę na imprezce już na sucho siedzieć niż wlewać w siebie je ;p
ODPOWIEDZ