Fryzjer do metamorfozy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
An_2
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2012, 14:45

Fryzjer do metamorfozy

Post autor: An_2 »

Od lat mam ta sama fryzure, chcialabym wprowadzic jakas zmiane i szukam fryzjera ktory z powolaniem i pasja zmieni moj wyglad, dobierze fryzure do ksztaltu twarzy. Byly tematy o fryzjerach jednak ten dotyczy naprawde fryzjera ktory wie co robi. Kogo mozecie polecic? i prosze by salony nie wydawaly sobie reklam.
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: NEMEZIS »

podpinam się pod wątek, też chciałbym jakąś fryzurę, ale poszłabym do kogoś z polotem, kto potrafi zastosować profesjonalne cięcie i umiałby dopasować coś do kształtu twarzy, a nie po prostu ściąć aby było. nie jestem ryzykantką w sprawie włosów dlatego, podobnie jak koleżanka, chętnie dowiem się gdzie warto iść. pozdrawiam
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: elfik »

ja niestety nie pomogę.. ostatni fryzjer u jakiego byłam zrobił cudowną metamorfozę.. do salonu weszłam z bobem, wyszłam obciachana na czeskiego metala (krótka góra, długi dół :]). Od tego czasu ścinam się sama :P
An_2
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2012, 14:45

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: An_2 »

elfik - mozesz powiedziec gdzie Cie tak urzadzili?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: elfik »

eee nie będę robiła antyreklamy, bo przez kilka lat wiele się mogło zmienić :)

co do tematu jeszcze, to moja teściowa chodzi do fryzjera na pądzyńskiego, tak na dół się schodzi. Kiedyś tam było imprerio (wypożyczalnia kaset) na górze, a ona pod spodem ma swój ulubiony salon i jest zadowolona.
Ja na ślub (ale bez cięcia) czesałam się w Lecher (chyba taką to miało nazwę?) u Ani. To jest na Centrum, w tych domkach za sklepem z napisem "Gwoździe". Również byłam zadowolona, ale nie ścinałam tam włosów, jedynie uczesanie. Jednak to mogłaby być fryzjerką, której mogłabym zaufać, o ile tam pracuje jeszcze :D

ps. może więcej podobnych tematów znajdziesz w dziele ślubnym?
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: monika12 »

ja polecam salon Beata, tam jest p. Magda, rewelacyjnie scina, maluje i czesze, bardzo dokładna
Burgund
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2008, 15:46

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: Burgund »

A ja do znudzenia będę wszystkim polecać p. Monikę z salonu Picasso. Kiedy bym nie poszła, zawsze wychodzę zadowolona. Lubi proponować coś od siebie, ma sporo pomysłów i jest przede wszystkim bardzo dokładna. Jedyny minus salonu Picasso - drogo. Ale dla mnie naprawdę warto. Sama przekonałam się już o tym, że inne fryzjerki ( tańsze ) tego drygu nie mają.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: shelly »

Ja polecam Studio Image w Zorzy albo Cezara
hopsa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2009, 15:04

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: hopsa »

Ja również polecam "Cezara" przy dawnym starym szpitalu-właśnie dziś do niego idę na "ścięcie" :)
Może drożej niż gdzie indziej ale ja chodzę tam już długo i jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Fryzjer do metamorfozy

Post autor: AriS »

Na Hallera w tym handlowcu obok Kissu starego , przy postoju taksówek na 1szym piętrze , 1 lokal od lewej strony , nie pamiętam nazwy .
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
ODPOWIEDZ