Grawerowanie

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
tynka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:37

Grawerowanie

Post autor: tynka »

Witam :)
Gdzie w naszym mieście można zrobić grawer na obrączkach ? i jaka jest jego cena ?
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Grawerowanie

Post autor: kasia pelasia »

U złotnika na dole w Kupcu, nie wiem jaka cena, bo mieliśmy w cenie obrączek.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Grawerowanie

Post autor: sKaLpeL »

sklep SZAFIR obok stare pływalni, nikt inny w ostrołęce nie graweruje
tusiera
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 18 maja 2009, 15:56

Re: Grawerowanie

Post autor: tusiera »

Na koniec LO dla wychowawczyni grawerowaliśmy napis dla wychowawczyni na piórze, musielismy zrobić to w łomży, w oce nie było szans. Gościu było trochę nieuprzejmy, ale wygrwerował bardzo ładnie.Ceny nie pamiętam, bo był podział na całą klasę, to był 2008 rok. Ten jubiler ma zakład tuż za dużym głównym kwadratowym rondem (niewiem jak to dokładnie nazwać będąc w łomzy z łatwością rozpoznasz je lub wskaże Ci je każdy łomżynianin bo jest bardzo charakterystyczne) w łomży
Lukrecja
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2012, 16:53

Re: Grawerowanie

Post autor: Lukrecja »

Ja z narzeczonym zamawiałam ostatnio obrączki w takim nowym Salonie Jubilerskim w Ostrołece nazywa sie Diament (handlowiec) grawer był juz w cenie obraczek, mielismy do wyboru kilka czcionek wzorki serduszka bardzo duży wybór fajnie że niektóre sklepy dbają również o takie detale i klijent ma prawo wyboru ,zanim trafiliśmy do diamentu chodzilismy po innych złotnikach i jezeli już ktos nam proponował grwer to oczywiscie standardowa czcionką, a tam nie dość ze grawer gratis to jeszcze tyle opcji do wyboru.Polecam wszystkim tamto miejsce jesli chodzi o obraczki i grawer
Pliszka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2012, 19:58

Re: Grawerowanie

Post autor: Pliszka »

Grawerowałem tabliczkę do pucharu w szafirze, tylko czy ten sklep jeszcze jest to nie dam ręki uciąć. Pamiętam, że nie drogo i dosyć szybko robili
ODPOWIEDZ