Meble kuchenne na zamówienie

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
grzech
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2012, 11:03

Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: grzech »

Witam,
wszedlem sobie na ogloszenia na naszej Ostrołęce, Astoria meble, piękna kuchnia na zdjęciu to przyciągneło mój wzrok. Jest tam też adres strony internetowej, wchodzę i kompletne rozczarowanie, na zdjęciach przeciętność, żeby nie powiedzieć że chłami jakies śmieszne stoliki na śmiesznych nóżkach. Na głównym zdjęciu napewno nie ich robota. Właśnie kończymy dom i potrzebujemy ładną i nie za drogą kuchnię. Znacie kogoś godnego polecenia?
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: kasia pelasia »

Firma Forest. Moja mama robiła w porównaniu do Astorii za ten sam projekt, te same materiały i klamki 1500 zł. taniej. tylko nie wiem gdzie się mieści ale mogę wziąć od mamy namiar i napisać na prv jak chcesz.
juliette42
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:32

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: juliette42 »

Polecam firmę z Łomży Banach Meble.
grzech
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2012, 11:03

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: grzech »

kasia pelasia czekam na kontakt do tej firmy i z gory dziękuję. I pytanie dojuliette: to banach meble to co to jest?
juliette42
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:32

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: juliette42 »

Korzystałam z usług tej firmy(meble kuchenne i do sypialni), moi znajomi również. Meble solidne, nowoczesne wzornictwo.
Grzegorz Banach
Towarowa 9
Łomża,tel.862182137
Najlepiej zadzwonić i zapytać o szczegóły,naprawdę warto.Polecam.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: kasia pelasia »

Grzes wysłałam Ci namiary na prv.Pozdarwiam
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: el_loco »

Rany Boskie, ile jeszcze razy na tym forum pojawi się podobny wątek, który na odległośc śmierdzi anty- i kryptoreklamą???

Naprawdę tego nie czujecie?

Pytam i forumowiczów, i administrację MO...?
grzech
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2012, 11:03

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: grzech »

el- loco chyba miałeś(masz) trudne dzieciństwo
grzech
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2012, 11:03

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: grzech »

juliette ten numer do banach meble jest jakiś lewy, mówi mi że nie ma takiego numeru
juliette42
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:32

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: juliette42 »

Podaję aktualny numer tel. 503163658.
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: el_loco »

grzech pisze:el- loco chyba miałeś(masz) trudne dzieciństwo
Po pierwsze - nie znasz mnie, nie wiesz o mnie nic, więc mnie nie obrażaj.
Po drugie - Twoja pochopna i niezdarnie napisana (nawet nick-a nie umiesz dobrze przepisać)konkluzja jest nietrafiona, ja bynajmniej nie narzekam.
Po trzecie - gdybyś choć odrobinę wytężył zawartość mózgoczaszki (jeśli takową posiadasz) to łatwo doszedłbyś do wniosku, że nie chodzi mi o samo zakładanie topików pod tytułem "kogo polecacie" itp. tylko o odpowiedzi pojawiające się niebawem po ukazaniu się owych topików. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę forumową "meble kuchenne" czy "meble na zamówienie" i wszystko jest jak na dłoni. Połowa odpowiedzi to kryptoreklama, 1/4 to antyreklama, może coś około 1/4 to rzeczywiste podpowiedzi forumowiczów.

Następnym razem, gdy zechcesz wypocić sekwencję, która zacytowałem, użyj szukaczki, pomyśl chwilkę i przeanalizuj odpowiedź kogoś, kto tak naprawdę życzliwie chce Ci pomóc...

Ludzie w sieci mają zadziwiającą łatwość najeżdżania na kogoś i kiepskiej interpretacji tego, co inni piszą...
grzech
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2012, 11:03

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: grzech »

Po pierwsze nikt Cię nie obraża, jak Cię drażnią jakieś posty to ich poprostu nie czytaj.
Umówiłem się ze stolarzami nie wychodzac z domu,więc mi to forum pomogło.
A tak na marginesie To Pewnie masz ze dwa doktoraty z filozofii i socjologii.
Może nawet jeszcze jakieś których narazie nie ujawniasz.Jak ktoś zaczyna od krytyki to pewnie jest nieszczęśliwy.

Serdecznie pozdrawiam!


Po pierwsze - nie znasz mnie, nie wiesz o mnie nic, więc mnie nie obrażaj.
Po drugie - Twoja pochopna i niezdarnie napisana (nawet nick-a nie umiesz dobrze przepisać)konkluzja jest nietrafiona, ja bynajmniej nie narzekam.
Po trzecie - gdybyś choć odrobinę wytężył zawartość mózgoczaszki (jeśli takową posiadasz) to łatwo doszedłbyś do wniosku, że nie chodzi mi o samo zakładanie topików pod tytułem "kogo polecacie" itp. tylko o odpowiedzi pojawiające się niebawem po ukazaniu się owych topików. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę forumową "meble kuchenne" czy "meble na zamówienie" i wszystko jest jak na dłoni. Połowa odpowiedzi to kryptoreklama, 1/4 to antyreklama, może coś około 1/4 to rzeczywiste podpowiedzi forumowiczów.

Następnym razem, gdy zechcesz wypocić sekwencję, która zacytowałem, użyj szukaczki, pomyśl chwilkę i przeanalizuj odpowiedź kogoś, kto tak naprawdę życzliwie chce Ci pomóc...

Ludzie w sieci mają zadziwiającą łatwość najeżdżania na kogoś i kiepskiej interpretacji tego, co inni piszą...[/quote]
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: xlukim »

Z pozdrowieniami dla HEJTERÓW... :)
_____________________________________________________________________
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.

— Sokrates
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: el_loco »

Bo mnie sprowokował... :-)

Peace for all.

Grzech, wziąłeś kogoś z Ostrołęki, czy łomżyniaków?
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: zyrtex »

polecam Alfa mebla - na przeciwko Walentynki
grzech
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2012, 11:03

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: grzech »

Wziołem łomżyniaka,Pana Banacha.Pokazał mi dwie kuchnie które robił w Ostrołęce ,bardzo starannie. Ceny ma podobne do naszych fachowców.Polecała mi go dodatlowo znajoma. Już podpisaliśmy umowę
zobaczymy co zrobi u nas.
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: el_loco »

Pytam, bo jakaś (co prawda niewielka) odległość to na pewno utrudnienie logistyczne przy realizacji różnych doróbek, poprawek, serwisu itp. Ciekawe, jak firmy z Łomży sobie z tym radzą...?
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: shelly »

grzech pisze:Wziołem łomżyniaka,Pana Banacha.Pokazał mi dwie kuchnie które robił w Ostrołęce ,bardzo starannie. Ceny ma podobne do naszych fachowców.Polecała mi go dodatlowo znajoma. Już podpisaliśmy umowę
zobaczymy co zrobi u nas.
grzech, zaglądadz tu jeszcze ?? Jak sie sprawdził pan Banach ? Napisz, bo też sie do niego przymierzam
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: sKaLpeL »

ja polecam firmę Wega na Kołobrzeskiej
grzech
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2012, 11:03

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: grzech »

shelly, nie szukam stolarza to i nie zaglądałem jakoś tak dziś przez przypadek, myśle ze nie mozna nic zarzucic panu Banachowi, jego pracownicy zadrapali ścianke w jednej szafce prawie nie było widac, kazaliśmy to zostawić. Pan banach nie pozwolił i następnego dnia przywieźli nową. A nasza projektantka powiedziała że meble zrobione sa zaje...fajnie.

polecam z czystym sumieniem.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: shelly »

grzech pisze:shelly, nie szukam stolarza to i nie zaglądałem jakoś tak dziś przez przypadek, myśle ze nie mozna nic zarzucic panu Banachowi, jego pracownicy zadrapali ścianke w jednej szafce prawie nie było widac, kazaliśmy to zostawić. Pan banach nie pozwolił i następnego dnia przywieźli nową. A nasza projektantka powiedziała że meble zrobione sa zaje...fajnie.

polecam z czystym sumieniem.
super, dzięki za odp ;)
Awatar użytkownika
flatkoncept
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 12 lis 2012, 2:16

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: flatkoncept »

Witam.
Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar.
To nasz oficjalny profil na tym forum.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam.
Pozdrawiam, Tomasz.
Przystępne rozwiązania dla lepszego życia
Meble na wymiar
biuro@flatkoncept.pl

Twoje meble, nasza pasja.
stonefree
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 26 paź 2006, 18:31
Lokalizacja: Południowa prowansja ;)

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: stonefree »

Witam. Prosze o polecenie solidnego stolarza, który wykona szafę przesuwną, meble do garderoby i meble lakierowane do łazienki. Pozdrowienia.
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: Domka »

Ja osobiście korzystam z usług Pana Żebrowskiego z Drwęczy i czekam od niego na szafę wnękową przesuwaną i schody dębowe :) Dobrze się z panem idzie dogadać co do terminu bo o to mi najbardziej chodziło i cena nie jakaś z kosmosu :) tel do niego to 730-505-052 Pozdrawiam
Banachmeble
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2014, 17:21

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: Banachmeble »

Dziękuję wszystkim za polecenia i pozytywne posty.

Grzegorz Banach
ODPOWIEDZ