Ciucholand, czy jest sens... ?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
xolo17
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2011, 8:50

Ciucholand, czy jest sens... ?

Post autor: xolo17 »

Witam! Tak jak w temacie, czy jest sens otwarcia jeszcze jednego ciucholandu w Oce, nadmienie ze bylby to lokal o pow 100m2 i ubrania z Włoch i ze Skandynawii, co myślicie o tym? :) Pozdrawiam
marta99123
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 01 mar 2012, 21:52

Re: Ciucholand, czy jest sens... ?

Post autor: marta99123 »

myślę ze chyba byłoby ciężko i tak rynek dostał teraz za swoje poprzez otwarcie galerii
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Ciucholand, czy jest sens... ?

Post autor: Olqaa »

Myślę , że jest sens , bo co z tego, że mamy ich pełno w Ostrołęce? większość się do niczego nie nadaje. Moim zdaniem najlepsza jest szmizjerka , w której każdego dnia są tłumy osób, nie mówiąc o wtorku rano. Myślę , ze taki ciucholand z prawdziwego zdarzenia(np. jak szmizjerka) napewno się przyjmie. Pozdrawiam.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ciucholand, czy jest sens... ?

Post autor: elfik »

ja również jestem za.
Jak towar będzie fajny i w dobrej cenie, to na pewno się przyjmie.
Ja akurat wolę ciucholandy na wagę, a nie wycenione..

ps. ja zgadzam się z shelly co do cto - jak dla mnie mały wybór, drogo i w większości rzeczy nie nadające się do użytku.. Bardzo rzadko tam zaglądam.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Ciucholand, czy jest sens... ?

Post autor: Infom »

A co to za różnica czy z Włoch czy Francji czy USA , liczy się jakoś itp. , można mieć i towar z Polski od wiele lepszy niż zagranic, tam jest taki sam badziew jak i u nas.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Ciucholand, czy jest sens... ?

Post autor: shelly »

Infom pisze:A co to za różnica czy z Włoch czy Francji czy USA , liczy się jakoś itp. , można mieć i towar z Polski od wiele lepszy niż zagranic, tam jest taki sam badziew jak i u nas.
jest różnica... nie mówie o jakości
ODPOWIEDZ