Naprawa aparatu cyfrowego w Ostrołęce

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
lukasz12894
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2012, 14:12

Naprawa aparatu cyfrowego w Ostrołęce

Post autor: lukasz12894 »

Witam, mam następujący problem. Posiadam aparat cyfrowy Olympus D-435(już dość leciwy, ma chyba z 6 lat) i ostatnio został uderzony w wyświetlacz no i pękł. Teraz kompletnie nie wiem gdzie można naprawić coś takiego w Ostrołęce, więc moje pytanie to gdzie znajdę jakiś sklep czy serwis w którym mi wymienią wyświetlacz najlepiej jak najtaniej bo nie zamierzam w niego pakować kasy bo wart jest nie wiele, dodam że aparat kupiony był w stanach zjednoczonych. Proszę o pomoc :?
"Gdybym naprawdę powiedział to wszystko, co chcę powiedzieć,
dopiero wtedy wszyscy by mnie znienawidzili"
mika82
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2011, 15:35

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: mika82 »

Z tego co mi wiadomo to niestety nie naprawiają aparatów w Ostrołęce ;-( Ja swój musiałam oddać do Warszawy do naprawy , niestety co się okazało koszt naprawy jest taki sam jak koszt nowego aparatu ;-) więc teraz mam nowy aparat :-)
Pozdrawiam
esperoy
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 14 sty 2012, 19:29

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: esperoy »

Z tego co się orientuję to wymiana wyświetlacza w twoim aparacie cyfrowym to ze względu na jego wiek koszt rzędu 300-400 zł, a do tego mało prawdopodobne jest aby serwisy miały jeszcze części do tak leciwego modelu.
Prawdopodobnie lepszym wyjściem będzie zakup nowego aparatu.
Awatar użytkownika
lukasz12894
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2012, 14:12

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: lukasz12894 »

Okej , dzięki, więc czeka mnie zakup nowego sprzętu :) :) dziękuję za pomoc i pozdrawiam
"Gdybym naprawdę powiedział to wszystko, co chcę powiedzieć,
dopiero wtedy wszyscy by mnie znienawidzili"
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: dobrusia33 »

Podobno któryś z pracowników sklepu z oświetleniem i rtv tam jak się leci do ZUS-u po prawej stronie, za Polo marketem, zajmuje się nieźle takimi rzeczami. Koleżance naprawiał aparat niedawno. Nie wiem który i jak się nazywa, ale zapytaj, to ktoś podpowie w sklepie.
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: majster »

Możesz spytać w serwisie RTV w piwnicy bloku na Prądzyńskiego 17 lub 19 bodajże, mój syn 2 razy oddawał do naprawy aparaty znajomych i był bardzo zadowolony z ich usług.
Mam nadzieję ,że pomogą i w tym przypadku.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: sKaLpeL »

majster pisze:Możesz spytać w serwisie RTV w piwnicy bloku na Prądzyńskiego 17 lub 19 bodajże, mój syn 2 razy oddawał do naprawy aparaty znajomych i był bardzo zadowolony z ich usług.
Mam nadzieję ,że pomogą i w tym przypadku.
nie polecam, mój aparat leżał u niego w piwnicy ponad rok czasu ! bo twierdził że czeka na części, i czeka i czeka, no i się nie doczekał w końcu zirytowany zabrałem swój aparat, ale najpierw musiałem czekać jeszcze 3 miesiące aż go skręci !!! bo był rozłożony na części i facet twierdził że nie ma czasu go złożyć !!!!
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: majster »

sKaLpeL pisze:
majster pisze:Możesz spytać w serwisie RTV w piwnicy bloku na Prądzyńskiego 17 lub 19 bodajże, mój syn 2 razy oddawał do naprawy aparaty znajomych i był bardzo zadowolony z ich usług.
Mam nadzieję ,że pomogą i w tym przypadku.
nie polecam, mój aparat leżał u niego w piwnicy ponad rok czasu ! bo twierdził że czeka na części, i czeka i czeka, no i się nie doczekał w końcu zirytowany zabrałem swój aparat, ale najpierw musiałem czekać jeszcze 3 miesiące aż go skręci !!! bo był rozłożony na części i facet twierdził że nie ma czasu go złożyć !!!!
Niestety nie do wszystkich sprzętów jest taka sama dostępność części ,a winni są głównie producenci .Często jak ktoś stara się pomóc w beznadziejnym przypadku to potem spotyka go taka wdzięczność za stracony czas na lokalizację uszkodzenia i poszukiwanie części.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: przeklinak »

naprawiać można w punkcie foto w dawnej mini-malu, Billi, Billu :P fakt na miejscu tego nie robią ale wysyłają to chyba do swojej siedziby
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: xlukim »

Zafunduj sobie nowy aparat,koszt z pewnością nie będzie aż tak wielki ..w porównaniu z naprawę i leciwym sprzętem...plus koszt podróży...Kupisz nowy i będziesz zadowolona z jakości fotek..Pozdrawiam...
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Naprawa aparatu.

Post autor: zyrtex »

miałem problem z kodakem - rozlany wyświetlacz, kupiłem na aukcji taki sam model który nie łapał ostrości. Wymiana wyświetlacza = odłączenie taśmy, wyjęcie wyświetlacza- włożenie nowego , wpięcie taśmy. Tak było u mnie - koszt 40 zł :) .
Awatar użytkownika
lukasz12894
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2012, 14:12

Re: Naprawa aparatu cyfrowego w Ostrołęce

Post autor: lukasz12894 »

zyrtex pisze:miałem problem z kodakem - rozlany wyświetlacz, kupiłem na aukcji taki sam model który nie łapał ostrości. Wymiana wyświetlacza = odłączenie taśmy, wyjęcie wyświetlacza- włożenie nowego , wpięcie taśmy. Tak było u mnie - koszt 40 zł :) .
takiego jak mój już jest niedostępny :D raczej takiego już nigdzie nie kupię, ale jeszcze raz dzięki za pomoc , będzie to raczej nowy aparat :)
"Gdybym naprawdę powiedział to wszystko, co chcę powiedzieć,
dopiero wtedy wszyscy by mnie znienawidzili"
ODPOWIEDZ