Ubranka na chrzest dla dziecka

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
nukata
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2012, 15:27

Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: nukata »

Witam :) Gdzie mozna w Ostrolece znalezc sklep z ubrankami dla maluszkow na chrzest? :) Ktos poleca jakis sklep gdzie szczegolnie warto sie wybrac? ;p
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: monika12 »

ja osobiscie polecam allegro, albo od kogos odkupic, zazwyczaj takie rzeczy sa tylko raz zakladane i nie zniszczone, a cena nawet polowe mniejsza, w te miejsce mozna dziecku kupic cos innego
a na jaki wiek jest Pani potrzebne??
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: XXXX »

jak cos mam ubranko do chrztu(niebieskie spodenki,biala koszula,bezrekawnik bialo-niebiesko-żołty(romby)i niebieska czapeczka:) do wykorzystania na inneokazje-roz. 3-6m. moge przeslac foto. cena-70zl. za komplet
kontakt na meila isiuenka_19@wp.pl
pozdrawiam
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: _KanaR_ »

W handlowcu na pierwszym piętrze wchodząc od strony rynku. Tam masz spory wybór.
nukata
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2012, 15:27

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: nukata »

dla dziecka okolo 2 miesiecy:) a orientujecie sie jakie ceny sa sugerowane w sklepach?
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: monika12 »

z tego co pamietam, ubranko 150-200zl, + dodatki: body, spioszki-rajstopki, buciki, swieca, szatka- calosc wyniosla mnie okolo 350zl
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: XXXX »

XXXX pisze: kontakt na meila isiuenka_19@wp.pl
isiunka_19@wp.pl
monia00pb
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2014, 7:40

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: monia00pb »

Jest sklep z ubrankami do chrztu w kupcu miedzy spinką a szewcem jakiś nowy i spory wybór:)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: malykazio »

monia00pb pisze:Jest sklep z ubrankami do chrztu w kupcu miedzy spinką a szewcem jakiś nowy i spory wybór:)
Nie wiem czy chodzi o ten sam sklep ale z tego co mówiła mi znajoma chyba zapomnieli, że istnieją chłopcy. Może to przejaw radykalnego genderyzmu, ale podobno ubranek dla chłopców jest tam znikoma ilość, natomiast dziewczynki można ubrać od stóp do głów.
monia00pb
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2014, 7:40

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: monia00pb »

Może faktycznie w tam tym roku mniej było dla chłopca szczerze nie zwróciłam na to uwagi bo ja szukałam dla chrześniaczki:) to był ogromny wybór, ale byłam tam ostatnio szukać teraz coś dla chrześniaka i nie mogłam narzekać na brak wyboru wyszłam z bardzo eleganckim smokingiem:) :jupi: :jupi: :jupi:
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: sKaLpeL »

Ostatnio otworzono nowy salon chrztu, na przeciwko sklepu Sekunda w "Zorzy"

Ale szczerze ludziska Wam powiem, postawcie na prostotę i delikatność
http://cdn26.dlarodzinki.smcloud.net/t/ ... 239929.jpg W tym stylu się już dzieci nie ubiera, bo to jest beznadziejne i tandetne !!!
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Ubranka na chrzest dla dziecka

Post autor: palipies »

Klasyka jest ponadczasowa, nie chce opisywać gustu rodziców, którzy ubierali swoje pociechy, jak brzdąc powyżej, ale dzidziuś wygląda, jak uczestnik rewolucji październikowej.
Coś w stylu nazwania syna Brajanem, z tą różnicą, że ubiór jest na kilka godzin, a imię co do zasady na całe życie.
ODPOWIEDZ