Gdzie kupię mikroskop w ostrołęce ?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
zorro35
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2012, 14:12

Gdzie kupię mikroskop w ostrołęce ?

Post autor: zorro35 »

Jak w tytule. Czy ktoś wie czy jest w Ostrołęce taki sklep gdzie można kupić dobre mikroskopy czy lunety astronomiczne. Chciałbym coś takiego kupić na komunię dziecku (wiem że się tym interesuje) a jakoś metodą wysyłkową nie ufam. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Gdzie kupię mikroskop w ostrołęce ?

Post autor: AZB666 »

Podejrzewam,że sklepy sportowe typu:
MG SPORT (z tyłu galerii ALIUS) bądź
inny sklep (nazwy nie znam) przy PoloMarkecie (te przy hallera) od
strony ul. Baśniowej.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie kupię mikroskop w ostrołęce ?

Post autor: Infom »

MG SPORT ? hehe to ostatnie miejsce do którego zajrzałbym :)

dużo jest tego na internecie poczytaj forum co z czy się je i na co zwracać uwagę i kupuj!
ewelka111505
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2007, 15:57

Re: Gdzie kupię mikroskop w ostrołęce ?

Post autor: ewelka111505 »

pamietam, że kiedyś coś takiego można było kupić w Lidlu...był teleskop refrakcyjny,mikroskop, w cenach 250-270 zł. ;) Może niedługo też by coś takiego wrzucili....
eew
ewelka111505
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2007, 15:57

Re: Gdzie kupię mikroskop w ostrołęce ?

Post autor: ewelka111505 »

albo może w jakimś sklepie fotograficznym....
eew
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Gdzie kupię mikroskop w ostrołęce ?

Post autor: ktosia »

W Ostrołęce takich rzeczy raczej nie ma. Kiedyś mieli jedną dziadowską lunetę w Fotojokerze w Billi (teraz eleclerc) , nie wiem czy teraz jeszcze mają. W lidlu, na rynku itp nie ma co kupować, bo to nawet na zabawke sie nie nadaje, szkoda kasy.
Swój teleskop zamawiałam w sklepie Delta Optical. To profesjonalny sklep wszystko super pakują i zabezpieczają do wysyłki, można tez odebrać sprzęt osobiscie w sklepie w Wawce.
I proponowałabym zamiast lunety kupić teleskop ze średniej półki. I nie ma co kupować mniejszych niż 130/ 900, bo sie dziecko zniechęci - przez mniejsze sobie pooglada co najwyżej księżyc ale ile to można patrzeć na księżyc. I trzeba dziecku wytłumaczyć, ze te kolorowe obrazki galaktyk i mgławic to tylko tak ślicznie na zdjeciach wyglądają. W rzeczywistosci to rozmyte szare plamy na czarnym niebie ;)
Co do mikroskopów to za 300-350zł można juz w miare dobry (jak dla takiego dziecka) sprzęt kupić. Tym sie dłużej pobawi i na pewno szybko nie zniechęci. Do tego kamerę, przejściówkę do komputera. Fajny prezent, jeśli dziecko się tym interesuje :)
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Gdzie kupię mikroskop w ostrołęce ?

Post autor: AZB666 »

Dzięki Wam, przypomnieliście mi ... :)
W sklepie fotograficznym KONTRAST popytaj
ODPOWIEDZ