Gdzie zorganizować Dzień Dziecka?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
hazard
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2007, 10:28

Gdzie zorganizować Dzień Dziecka?

Post autor: hazard »

Witam. Zbliża się Dzień Dziecka.......jak i gdzie w Ostrołęce można ciekawie zorganizować ten dzień dla 2-3 latka?
Może jakieś podpowiedzi.... :D
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: DZIEŃ DZIECKA

Post autor: behindblueeyes »

Tatusiem jestem, więc zaproponować mogę salon z zabawkami. Polecam Fantazję na ulicy Gołębiej osobiście. Urwis przy OCK i Galerii - jeszcze nie sprawdzałem. Ale to najlepszy pomysł. Dziecko ma najwięcej radości. A i ciekawych zdjęć można zrobić.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: DZIEŃ DZIECKA

Post autor: AZB666 »

Pamiętaj o tym,że małe dzieci czasem wolą bawić się w większym gronie
więc jak wynajmiesz lokal tylko dla jednego dziecka to może się nudzić :)
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: DZIEŃ DZIECKA

Post autor: behindblueeyes »

To fakt, wykosztowałem się ostatnim razem. Ale to były urodziny. Jeśli chodzi o ten dzień, po prostu trzeba ugadać się z zaprzyjaźnionymi rodzicami i po prostu razem zrobić wypad. To przecież grosze kosztuje. A i dorośli sobie na piłkarzykach pograją - tatusiowie. Heh.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: DZIEŃ DZIECKA

Post autor: elfik »

może będzie coś przy scenie? Jakieś występy dzieci, konkursy.. Z tego co pamiętam, to chyba organizują takie rzeczy. Można iśc też na lody i do sali zabaw (tak jak piszą przedmówcy). Mozna zebrać się w kilka osób (z dziećmi) i jechać gdzieś za miasto na piknik, połowić rybki, zrobić grilla.


My w tym roku jedziemy akurat do zoo :) Poprzednio byliśmy w Kadzidłowie w rezerwacie dzikich zwierząt, a teraz do stolicy się wybieramy. Nasz trzylatek jest bardzo zadowolony z takich wypadów :)
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Gdzie zorganizować Dzień Dziecka?

Post autor: dzialka10 »

Z tego co wiem, na Dzień Dziecka tj. 1 czerwca planowane jest otwarcie nowego dużego placu zabaw (przy os. Bursztynowym, niedaleko Kościoła Zbawiciela Świata).
Aby pogoda dopisała to może być fajnie :D
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Gdzie zorganizować Dzień Dziecka?

Post autor: behindblueeyes »

Tyle, że to już formalność. Dzieci ostatnio tam się ze mną bawiły, więc nie ma co otwierać. Chyba, że tylko na pokaz, by inni widzieli. Ale nie powiem - bardzo ładnie tam.
ODPOWIEDZ