buty Converse- gdzie znajdę ?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: shelly »

Gdzie w O-ce znajdę buty Converse ? Chodzi mi o klasyczne już trampki tej firmy.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: shelly »

dzięki, ale to nie mój rozmiar ani kolor, którego szukam :(
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: behindblueeyes »

Sprawdź ze sklepem pod wskazanym adresem. To jedyne najpewniejsze miejsce w mieście.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: _KanaR_ »

W sklepie przy Kilińskiego kupiłem kiedyś buty tej firmy. Rozleciały się po miesiącu. Reklamacja? A co to takiego. Nie wiem skąd mają te buty ale na bank nie jest to oryginał converse.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: behindblueeyes »

_KanaR_ pisze:ale na bank nie jest to oryginał converse.
wchodzą w sieć partnerską; mają rekomendację Converse, więc....
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: malykazio »

_KanaR_ pisze:Reklamacja? A co to takiego.
Jak to? Łaski nie robią. Nie chcą przyjąć reklamacji to najłatwiej pójść do Miejskiego Rzecznika Praw Konsumentów. Jest dość skuteczny.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: _KanaR_ »

Wiesz jak po wielkich bataliach wyglądało uwzględnienie reklamacji? Sklejenie butów budaprenem, który wylał się po podeszwie i oddanie tak "naprawionych" butów :) Był oto co prawda jakieś 4 lata temu ale wątpię żeby wiele w tym temacie się zmieniło. Wiem, że wiele osób miało problemy z obuwiem z tego sklepu.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: malykazio »

No to trzeba ponownie reklamować i naprawdę skorzystać z usług rzecznika praw konsumentów.
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: bastylia »

w sumie 4 pary.ostatnio kupilam sobie biale,klasyczne.pomylilam rozmiary,gosc bez problemu wymienil na inny,przesylka byla ekspresowa,obsluga bardzo mila,ceny przyzwoite:)naprawde z czystym sumieniem polecam ten sklep.i wybor maja spory:)zycze udanych zakupow:)))
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: bastylia »

a,i przesylka GRATIS!
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: malykazio »

Mieliście kiedyś problem z wymianą na inny rozmiar? Jak dla mnie zawsze przeszkodą jest to, że praktycznie każda firma ma inną rozmiarówkę i nigdy nie wiadomo jaki rozmiar będzie dobry.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: behindblueeyes »

Przepraszam, czy tylko mi się wydaje, że te buty były najpopularniejsze w szkołach, jako obuwie wymienne, jeszcze w czasach ... PRL - u bądź latach 90 tych?
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: shelly »

malykazio pisze:Mieliście kiedyś problem z wymianą na inny rozmiar? Jak dla mnie zawsze przeszkodą jest to, że praktycznie każda firma ma inną rozmiarówkę i nigdy nie wiadomo jaki rozmiar będzie dobry.
ja zazwyczaj nie kupuję butów przez internet właśnie z tego powodu, boję się, że źle trafię z rozmiarem... teraz też mam obawy, dlatego raczej zaczekam, aż trafi się wyjazd do wiekszego miasta. Jeśli już musiałabym kupić buty przez net poprosiłabym sprzedawcę o zmierzenie długości wkładki osobiście, czasem po prostu spisują to z pudelka i wtedy różnie bywa
behindblueeyes pisze:Przepraszam, czy tylko mi się wydaje, że te buty były najpopularniejsze w szkołach, jako obuwie wymienne, jeszcze w czasach ... PRL - u bądź latach 90 tych?
ja miałam takie buty w latach 90-tych, conversy to raczej nie były, ale wtedy i tak je lubiłam ;)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: malykazio »

Co innego odstąpienie od umowy a co innego wymiana. Obowiązku wymiany nie ma. Poza tym jeśli komuś zależy na tym żeby mieć pasujące buty a nie na tym, żeby sobie poodsyłać i powymieniać buty przez dwa miesiące, to prawo odstąpienia od umowy jest mu zbędne.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: buty Converse- gdzie znajdę ?

Post autor: balboa »

No pewnie że co innego, ale po to jest możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość, żeby nie było problemów z ewentualną wymianą.
ODPOWIEDZ