Biurko pod komputer

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Biurko pod komputer

Post autor: a1257a »

Tak jak w temacie, szukam miejsc w Ostrołęce gdzie można się zaopatrzyć w biurko pod komputer. Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Biurko pod komputer

Post autor: przeklinak »

hmmm w każdym sklepie z meblami jak sądzę :D ale jak chcesz to się zapytam brata i może Ci swoje używane bym odsprzedał :P
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Biurko pod komputer

Post autor: głęboka otchłań »

Jysk, Salon meblowy Venus na ul. Zawadzkiego, Sklep meblowy na ul. Goworowskiej, Salon meblowy Warpol na ul Warszawskiej.
gg 33063013
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: Biurko pod komputer

Post autor: NEMEZIS »

w Dylewie, jeśli interesuje cie niższa cena, to tam takie były. ostatnio byłam w Jysku i tam są na pewno. w zasadzie w każdym meblowym coś się znajdzie no i pozostaje allegro. mi osobiście podoba się takie przenośnie składane, metal/drewno na kółkach, są duże na komp stacjonarne i małe pod laptopa, co prawda nie nabyłam go jeszcze, ale wydaja się całkiem praktyczne.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Biurko pod komputer

Post autor: malykazio »

Założenie tego tematu to szczyt lenistwa. Nie dość, że zagadnienie jest w ogóle nieproblematyczne to na dodatek autor nie spróbował nawet sam znaleźć rozwiązania.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Biurko pod komputer

Post autor: Infom »

w każdym meblowym masz gotowe biurka przeróżnej maści wystarczy wyjść z domu, a już nie wspomnę o allegro, sam zamawiałem i nie było problemu
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biurko pod komputer

Post autor: Qrpiana »

polecam jechać do IKEI w Piaseczni lub Jazgarce :mrgreen:
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Biurko pod komputer

Post autor: monika12 »

ja polecam Pana Romana, z Olszewo Borek, w super cenie zrobi na wymiar, w kolorach i formie jakiej sie chce, ja mam juz kilka lat jego meble w domu przy dzieciach i nie rozsypuja sie....
jak te z Ikea, super i solidne meble, podaje namiary: 600810611, lub domowy po ten Pan czesto pracuje robiac meble i poprostu telefonu nie slyszy, ewentualnie jego zona domowi szczegoly :) domowy najpewniejszy: najlepiej po 14 296462832
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Biurko pod komputer

Post autor: smerfetka26 »

Ja polecam fabrykę mebli Bodzio.Fajne duże, solidne biurka za śmieszną cenę. Jedyny mankament jest taki, ze trzeba poczekać przeważnie 3 dni więc jak ktoś chce od ręki to odpada. Sama niedawno szukałam biurka i tam właśnie zakupiłam swoje.Natomiast zdecydowanie odradzam Jysk.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Biurko pod komputer

Post autor: trampella »

Do "Mały Kazio": szczytem złośliwości i siania jadu w stosunku do innych forumowiczów są Twoje niezliczone komentarze, w których to Twoje "wymądrzanie" świadczy o tym że nie lubisz ludzi.Zajmij się czymś pożytecznym, "ostygnij" .
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Biurko pod komputer

Post autor: Bart3kk »

A ja akurat zgadzam się z kaziem. Jak można zadać pytanie gdzie kupić meble?? To tak samo jakby spytać gdzie kupić artykuły spożywcze... Mało to sklepów meblowych u nas,allegro też istnieje... Niektóre tematy na tym forum to chyba zakładają 7-latkowie :D
ODPOWIEDZ