Najlepszy weterynarz!!!

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: trampella »

Zdecydowanie polecam dr.Slusarza,uratował trzy dni temu mojego bernardyna(7 kleszczy).a było z nim naprawdę krucho.Przyjął nas póżnym wieczorem(bez utyskiwania,że póżno),podał surowicę i inne leki.W sobotę wezwał na kontrolną wizytę(za darmo),jestem mu ogromnie wdzięczna,przyjacielski i miły dla zwierząt i ich "Panów".Leczenie nie było też zbyt kosztowne.Pozdrawiam i życzę radości z naszych"małych braci".
lis
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2010, 10:19

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: lis »

Polecam przede wszystkim dr. Ślusarza - to niezwykle sympatyczny i oddany swej pracy weterynarz, widać że kocha zwierzęta.
Polecam również przychodnię Pana Antoszewskiego przy ul. Goworowskiej - a konkretnie Panią weterynarz Komuda (jeżeli przekręciłem nazwisko - przepraszam) - choć tutaj jest drogo.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: Pan Kracy »

Czytając powyższe komentarze można odnieść wrażenie, że w Ostrołęce są 3-4 punkty weterynaryjne. Chciałbym dodać jeszcze jeden taki punkt, mianowicie "4 łapy" przy ulicy Marsz. Piłsudskiego (niedaleko od nowego budynku WDI).
Nie będę rozpisywał się, że jest to najlepszy gabinet weterynaryjny w Ostrołęce, gdyż... nie mam porównania. Po prostu jest to jedyny gabinet weterynaryjny odwiedzany przeze mnie ze zwierzęciem (kotem). (Dawniej gabinet ten mieścił się przy ul. ks. Skierkowskiego). Nie porównując więc "4 łap" do innych gabinetów tego typu (bo nie mam takiego prawa moralnego), stwierdzę tylko, że pracują tam dwie młode, bardzo miłe, urodziwe (jestem mężczyzną) Panie, lekarze weterynarii. Obydwie bardzo kompetentne, z sercem, zamiłowaniem i powołaniem do zawodu. Ceny? Jak napisałem powyżej -nie mam porównania do innych gabinetów, więc nie napiszę, że ceny są tam najniższe, ale byłem mile zaskoczony - nie mogę absolutnie narzekać na drogie usługi w tym gabinecie -nie miałem wydrenowanych kieszeni. Z czystym sumieniem mogę więc polecić "4 łapy" przy ul Piłsudskiego.
ODPOWIEDZ