Gdzie kupić płytki...?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
mag28
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:36

Gdzie kupić płytki...?

Post autor: mag28 »

Mam do zrobienia łazienkę i nie bardzo wiem od czego zacząć..... może ktoś poradzi gdzie mogę zrobić całość kompleksowo, bez jeżdżenia w tą i z powrotem po sklepach....
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: robertdeniro »

Agromasz na Kołobrzeskiej. Przystępna cena, duży wybór wzornictwa. Tam kupiłam wszystko co trzeba: płytki, klej, fugi, armaturę, itd.
Ale co do fug, to trzeba było kupić całe opakowania i niestety sporo zostało i nie bardzo jest co z tym zrobić. Słyszałam, że gdzieś koło starego szpitala jest sklep, w którym można kupić fugi Mapei na wagę.
Detale typu: oświetlenie, dywaniki, jakieś tam pojemniczki, itp. to polecam u Samsla na Targowej.
Żeby być zadowolonym z wykończenia, to jednak polecam trochę pojeździć po sklepach... ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: Qrzysio »

Ceramik na Zawadzkiego, przez ścianę ze sklepem meblowym. Tańszej oferty i tak szybkiej dostawy nie znalazłem w Ostrołęce.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: robertdeniro »

Qrzysio pisze:Ceramik na Zawadzkiego, przez ścianę ze sklepem meblowym. Tańszej oferty i tak szybkiej dostawy nie znalazłem w Ostrołęce.
Kiedy robiłam remont, to odwiedziłam wiele sklepów i w Ceramik było najdrożej, ale trzeba przyznać, że asortyment mają naprawdę ładny.
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: Believe »

robertdeniro pisze:
Qrzysio pisze:Ceramik na Zawadzkiego, przez ścianę ze sklepem meblowym. Tańszej oferty i tak szybkiej dostawy nie znalazłem w Ostrołęce.
Kiedy robiłam remont, to odwiedziłam wiele sklepów i w Ceramik było najdrożej, ale trzeba przyznać, że asortyment mają naprawdę ładny.
Coś za coś.
mag28
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:36

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: mag28 »

Sąsiadka mi dziś poleciła glazure królewską, to gdzieś na warszawskiej, jak zobaczyłam projekt jej łazienki to kopara mi opadła do samej ziemi...ciekawe jak tam cenowo? Ktoś sprawdzał?
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: zabka »

nie polecam ceramika na zawadzkiego bardzo nieprzyjemna obsluga własciciela sklepu. polecam glazure krolewska na warszzawskiej i samsla.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: Qrzysio »

W Samslu akurat w moim przypadku był bardzo długi czas oczekiwania i drogo. Samsel jest dobry, ale nie do płytek. Takie ja mam doświadczenia. Co do właściciela Ceramika, to ja miałem wręcz odmienne doświadczenie - pełna kultura i bardzo miło.

Glazura Królewska zbiera dobre opinie, ale nie miałem okazji jeszcze nic kupić.
mag28
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:36

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: mag28 »

Byłam w piątek w ceramiku i spędziłam tam całe 15 min, po słowach sprzedawcy " to ja mam wiedzieć co pani chce..." podziękowałam.
Potem pojechałam do glazury- siedziałam tam 2 godziny(nie wiedziałam,że płytki mogą mieć tyle zastosowań,) wkońcu coś wybrałami, zapytałam o cene,pan liczył i liczył z rabatem od razu i wyszło mu 46,50 za m2. , myśle pojade do ceramika i sprawdzę czy taniej- etam 48 z groszami,
wróciłam więc do glazurki zamówiłam projekt, kolejna godzinka, bo projektantka o wszystko się wypytywała i teraz czekam na projekt, ale mam przeczucie, że będę zadowolona.
aha, jeszcze dali mi kontakt do fachmana, co prawda mam swojego ale wrażenie super. Polecam

Aha projekt gratis oczywiście.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie kupić płytki...?

Post autor: sKaLpeL »

KKarolina ja bym po prostu proponował zadzwonić do firmy i zapytać jak to z ich punktu wygląda, czy dają jakąś gwarancję wymiany jak otworzysz i obejrzysz wszystkie płytki i np. znajdziesz uszkodzone, jeśli tak to śmiało zamawiaj

sam zamawiałem na miejscu w glazurze królewskiej - taniej nigdzie nie znalazłem, a jak kupowałem glazurę to miałem też wannę itd liczone bez vatu, bo mieli jakąś promocję i to też było dużo taniej niż gdziekolwiek nawet porównując do praktikera,obi czy leroy merlin. no i projekt łazienki był robiony gratis
ODPOWIEDZ