botoxy i inne...

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
blanka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:11

botoxy i inne...

Post autor: blanka »

Witam, moja córka w nowym roku bierze ślub. Muszę się trochę podreperować bo uroda już odrobinę przechodzona, a wiadomo - chce się wyglądać. Pomyślałam o tej medycynie estetycznej, bo dużo ostatnio tego tematu. Szukałam, ale nie bardzo mogę znaleźć coś w Ostrołęce. Napiszcie proszę jeśli coś znacie! W ogóle chciałabym wiedzieć czy macie jakieś wypróbowane zabiegi? Co wybrać? A może trzeba jednak wybrać się do Warszawy albo Białegostou?
od razu dziękuję za odpowiedzi
malymis
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2011, 8:34

Re: botoxy i inne...

Post autor: malymis »

na przeciwko zusu jest chyba gabinet medycyny estetycznej

edit: wygoogluj : "gabinet medycyny estetycznej ostrołęka" i wszystko jest
blanka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:11

Re: botoxy i inne...

Post autor: blanka »

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Jeszcze się uczę obsługi forum i internetu więc z rozszyfrowaniem waszych wiadomości musiałam poczekać na syna. Ostatecznie udało się i przeczytałam stronę i artykuły o które chodziło.
NIe znalazłam tam tylko informacji czy osoba która wykonuje te zabiegi jest lekarzem??? To bardzo nieopokojące. We wszystkich gazetach, które do tej pory czytałam było jasno napisane, że wszystkie te zabiegi są typowo lekarskie! Wiecie coś na ten temat?
malymis
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2011, 8:34

Re: botoxy i inne...

Post autor: malymis »

z tego co wiem na przeciwko zusu jest lekarz do dyspozycji klienta
blanka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:11

Re: botoxy i inne...

Post autor: blanka »

Nie za bardzo rozumiem co to znaczy, że jest do dyspozycji lekarz? Już się dowiedzialam, że zabiegi koło zusu wykonuje kosmetologg. Strona internetowa jest ładna, ale z tym kosmetologiem to bym się bała. Jednak lekarz to zupełnie co innego. Muszę czuć się bezpiecznie- że wie co robi, a w razie problemów zareaguje jak trzeba. A nie znacie czegoś innego? Może jakiś dermatolog? Wolałabym znaleźć ćoś tu w mieście a nie jeździć daleko. Dziękuje
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: botoxy i inne...

Post autor: malykazio »

Wiesz, że Ci botox potrzebny a nie wiesz do kogo pójść? Może najpierw trzeba przejść się do kogoś kompetentnego np. chirurga plastycznego czy lekarza zajmującego się medycyną estetyczną, który stwierdzi co można zrobić?
blanka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:11

Re: botoxy i inne...

Post autor: blanka »

Dziękuję za odpowiedzi,

gdybym wiedziała, że potrzebny mi akurat botox to pewnie byłabym już po zabiegu. A ja się nie znam i botox podałam tylko jako przykład. Liczę raczej na to, że ktoś mi doradzi i zrobi coś co naprawdę jest mi potrzebne. Dlatego wizyta u specjalisty to jest rzeczywiście coś dla mnie. NAdal szukam i przyglądam się różnym miejscom (a czasu coraz mniej).

Dziekuję "Lala" - postaram się skorzystać z tych konsultacji..... trochę muszę poprzestawiać plany. Zaraz potem się zapiszę.
W końcu nic nie tracę.
Jakby mi się udało to napiszę czy to coś warte...
ODPOWIEDZ