Fotele biurowe - gdzie znajdę?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
_hunter_
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 13 sie 2007, 10:26

Fotele biurowe - gdzie znajdę?

Post autor: _hunter_ »

Witam

orientujecie się może gdzie w Ostrołęce lub okolicy znajdę jakiś sklep z wygodnymi fotelami biurowymi
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: fotele biurowe gdzie znajde

Post autor: sKaLpeL »

w War-pol'u jest duży wybór
alex
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2012, 20:47

Re: Fotele biurowe - gdzie znajdę?

Post autor: alex »

JYSK W zeszłym tygodniu fajne wygodne kupiliśmy. Były na przecenie z 400 na 225 zł naprawdę jesteśmy zadowoleni.
kolejak
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2010, 19:44

Re: Fotele biurowe - gdzie znajdę?

Post autor: kolejak »

alex pisze:JYSK W zeszłym tygodniu fajne wygodne kupiliśmy. Były na przecenie z 400 na 225 zł naprawdę jesteśmy zadowoleni.
JYSK _ Made in China w bardzo słabym wykonaniu. Już mogę powiedzieć Ci co się z nimi stanie (no chyba że jest to fotel z siatką - jeden z lepszych i wytrzymalszych)
Podwozie ruchome że tak to ujmę zacznie strzelać, strasznie denerwujący hałas zwłaszcza w nocy, jeśli nie to, to kolejną niespodzianką może być przekrzywienie :) Radzę Ci zachować paragon bo za pół roku góra do roku czasu na pewno Ci się przyda :)

Jeśli ma być to do biura gdzie będzie intensywnie używany dołóż troszkę grosza i kup coś solidnego.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Fotele biurowe - gdzie znajdę?

Post autor: Qrpiana »

Ile ewentualnie kaski chcesz na niego przeznaczyć, bo w typowych sklepach niewiele spotkasz w cenie poniżej 150zł. Ja po swój pojechałam do >IKEI< do Jeglijowca. Było kilka egzemplarzy skórzanych oraz materiałowych. Niektóre mocniej, inne mniej zniszczone. Udało mi się zdobyć tam faaaaajny i wygodny fotelik ze "skóry". Jedyne ślady użytkowania widoczne na tapicerowanych podłokietnikach. Koszt: fotel - 50zł plus koszt paliwa :D
_hunter_
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 13 sie 2007, 10:26

Re: Fotele biurowe - gdzie znajdę?

Post autor: _hunter_ »

kaska jaką mam do przeznaczenia na fotel to ok 1000-1200zł,
raczej w Ostrołęce będzie trudno znaleźć coś ciekawego i będę musiał wybrać się gdzieś dalej
ODPOWIEDZ