Gdzie można wyrzucić starą kanapę?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Lucassino
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 26 sie 2011, 14:32

Gdzie można wyrzucić starą kanapę?

Post autor: Lucassino »

Witam

Ma ktoś wiedzę czy w punkcie na kołobrzeskiej mają obowiązek wziąć ode mnie starą kanapę? Ewentualnie może ktoś pozbywał się dużych starych mebli i wie dokąd można ją wywieźć? Uprzedzę "żarty", że las to nie miejsce na odpadki :)
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Gdzie można wyrzucić starą kanapę?

Post autor: Sarcev »

Daj w ogłoszeniach "Oddam za darmo". Kiedyś tak zrobiłem, to raz , że pozbyłem się kanapy, dwa nie miałem problemu co z nią zrobić, gdzie wyrzucić, trzy nie musiałem jej dzwigać znosząc na dół, cztery dostałem dobrą butelkę wina i serdeczne podziękowania i zadowolenie drugiej osoby :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie można wyrzucić starą kanapę?

Post autor: Infom »

wstaw pod śmietnik w dniu w którym jest odbiór śmieci i to zabiorą
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie można wyrzucić starą kanapę?

Post autor: Qrzysio »

Jeśli mieszkasz w bloku to zgłoś śmieć wielkogabarytowy. Raz na tydzień powinna podjeżdżać śmieciarka, która zabiera wielki gabaryt. Dowiedz się w spółdzielni o szczegóły. Nic to nie kosztuje.

Samemu prawdopodobnie także możesz zawieźć do MPK na Kołobrzeską, ale najlepiej zadzwoń wcześniej i zapytaj.
Lucassino
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 26 sie 2011, 14:32

Re: Gdzie można wyrzucić starą kanapę?

Post autor: Lucassino »

Z tym oddaniem myśl dobra, ale akurat ta kanapa jest w naprawdę słabym stanie więc odpada. Szukam miejsca gdzie mógłbym ją wywieźć nawet sam i pozbyć jak najszybciej, ale sprawdzę jeszcze dzień wywozu śmieci spod bloku i zadzwonię do MPK. Byłem na kołobrzeskiej parę razy, ale czy poza elektro-śmieciami przyjmują także takie "gadżety" nie wiem ;)

Dzięki,
pozdrawiam
ewelka111505
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2007, 15:57

Re: Gdzie można wyrzucić starą kanapę?

Post autor: ewelka111505 »

Noclegownia w Ostrołęce -ul. Przemysłowej 1, tel. (029) 760-60-18. Ostatnio musiałam oczyscic z mebli mieszkanie po babci,przyjechali i zabrali wszystko,nawet takie co sie nie nadawały do użytku.Więc przedzwoń i dopytaj się, napewno ją wezmą ;)
eew
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: Gdzie można wyrzucić starą kanapę?

Post autor: oes »

wynieś pod najbliższy śmietnik... następnego dnia nie bedzie śladu
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ODPOWIEDZ