Zasilacz do komputera stacjonarnego

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: a1257a »

Witam, czy można gdzieś w Ostrołęce kupić za rozsądną cenę (nie dwa razy drożej niż na allegro) nowy zasilacz do komputera stacjonarnego ? Ewentualnie może być używany jeżeli jakiś sklep prowadzi taką sprzedaż, dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: Qrzysio »

A co to jest rozsądna cena? Prawda jest taka, że zasilacze są drogie, zwłaszcza dlatego, że od kilku lat mają wysokie moce. Zamiast 300W, które kiedyś wystarczało mająm500 i więcej. I nie warto kupować chińszczyzny. Niestety zasilacz to inwestycja ważna z punktu widzenia komputera i niestety nie zaoszczędzisz na tym.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: a1257a »

Qrzysio pisze:A co to jest rozsądna cena?
W poście wyżej w nawiasie wyjaśniłem co to jest rozsądna cena
a1257a pisze:(nie dwa razy drożej niż na allegro)
Qrzysio pisze:Prawda jest taka, że zasilacze są drogie, zwłaszcza dlatego, że od kilku lat mają wysokie moce.
Czy ja napisałem że szukam zasilacza za 20zł? Orientuję się w cenach zasilaczy ale za chińskie buble w Ostrołęce trzeba zapłacić 100zł a markowe są droższe dwa razy droższe niż na allegro i dlatego pytam czy jest w Ostrołęce sklep który nie zarabia drugie tyle tylko mają rozsądne ceny.
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: kml700 »

Napisz do jakiego sprzętu to ma być zasilacz .
I ile dokładnie możesz wydać .
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: balboa »

Jeśli zasilacz jaki Cię interesuje jest u dystrybutora typu komputronik.pl w podobnej cenie to na na pewno jakiś sklep komputerowy Ci go sprowadzi i sprzeda ze swoją marżą. Wysokość podobna do ceny przesyłki.
Jeśli te zasilacze sa tak tanie tylko na allegro, to może istnieć tego przyczyna. Gdyby nie istniała to czemu nie kupić na allegro ?
kedlaw-iz
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 lip 2011, 7:32

Re: Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: kedlaw-iz »

Ja jednak proponuje -allegro
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: balboa »

Masz jakieś uzasdnienie dla swojej propozycji ? Która na dodatek ma mało wspólnego z tematem wątku.

Do wielu komputerów ze zintegrowaną kartą graficzną na płycie głównej nie ma sensu kupować zasilacza o mocy powyżej 350 W. Lepiej zainwestować w sprzęt markowy. Polecam sprawdzić w necie czarną listę zasilaczy.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: Michał »

Kup zasilacz Logic 400W. W Enterze dostaniesz go za około 90 zł i jest bardzo dobry jeżeli chodzi o stosunek cena-jakość. Zawsze ich używam i jeszcze żaden nie trafił do serwisu.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Zasilacz do komputera stacjonarnego

Post autor: a1257a »

Michał pisze:Kup zasilacz Logic 400W. W Enterze dostaniesz go za około 90 zł i jest bardzo dobry jeżeli chodzi o stosunek cena-jakość. Zawsze ich używam i jeszcze żaden nie trafił do serwisu.
Zasilacze te są na czarnej liście którą można zaleźć na różnych elektronicznych forach, dokładnie taki sam zasilacz mi się zepsuł więc nie polecam nikomu zasilacza firmy Logic. Zasilacz zamówiony na allegro bo niestety w naszym mieście ceny to kosmos, zależało mi na czasie bo komputer jest mi potrzebny ale trudno poczekam... dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam
ODPOWIEDZ