Ogrodzenia betonowe.

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Ogrodzenia betonowe.

Post autor: sveika »

Szukam firmy produkującej ogrodzenia betonowe w dobrej cenie oczywiście :) Czy ktoś może jakąś firmę polecić, może coś doradzić? :)
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Ogrodzenia betonowe.

Post autor: agacomplete »

jest w antoniach na ławach i w miastkowie ten ostani ma chyba najtaniej tylko cierkawe jak z dowozem
szczurek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2012, 19:18

Re: Ogrodzenia betonowe.

Post autor: szczurek »

najtaniej w EKO-BUD za BENZOLEM....dowiozą i obejrzeć wzory można
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: Ogrodzenia betonowe.

Post autor: sveika »

Może wiecie jakie są ceny w Miastkowie i w ekobud, nie mam teraz za bardzo możliwości podjechania.
Bohemian rapsody
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 wrz 2012, 22:27

Re: Ogrodzenia betonowe.

Post autor: Bohemian rapsody »

A jesteś pewna(y),że chcesz betonowe?Takie ogrodzenia to straszydła nio chyba,że nie dom mają ogradzać.Alternatywą pewnie trochę droższą ale na pewno estetyczniejszą będą zwykłe sztachety zrobione z pomysłem.
emzet
starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2014, 10:18

Re: Ogrodzenia betonowe.

Post autor: emzet »

Podbijam temat: Gdzie znajdę wykonawców takich ogrodzeń?Do tej pory znalazłem: Ekobud, Gleba(Cichy) do Antoń jeszcze nie dzwoniłem. W Myszyńcu jest też firma ale rozmawiałem z osobą u której robiono ogrodzenie i mi odradziła bo miesiąc czekała na montaż a w dodatku pomylili zamówienia i nie chcieli dokonać zamiany.
Grotew
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2015, 9:43

Re: Ogrodzenia betonowe.

Post autor: Grotew »

Ja znam też betoniarstwo Paweł Dębowski. Są też na allegro. z tego co się orientuję, firma działa w całym kraju
Harry
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 23 lut 2011, 12:30

Re: Ogrodzenia betonowe.

Post autor: Harry »

Ekobud teraz mieści się na stacji jadąc w kierunku na Rzekuń zaraz za sklepem biedronka a przed przejazdem kolejowym w lewo i do końca
ODPOWIEDZ