Gdzie znajdę porządny dancing

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
shirra
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2013, 16:25

Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: shirra »

Witam internatów!
Chciałbym prosić Was o info, gdzie w okolicach Ostrołęki można pobawić się w klimacie studniówkowym / weselnym. Nie chodzi mi tyle o całą aranżację co o muzykę. Szkoda czekać znowu na studniówki okrągły rok. Nie wiem gdzie i kiedy organizowane są wiejskie zabawy, w takich miejscach powinni grać taką muzykę (?)
Dzięki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: przeklinak »

kwadrans w piątki takie imprezy robi
shirra
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2013, 16:25

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: shirra »

O kwadransie słyszałem. Jednak średnia wieku tam wynosi około 50 lat. Ja mam niecałe 21, więc raczej ani tamci ludzie, ani ja nie bawilibyśmy się dobrze w swoim towarzystwie
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: a1257a »

W sobotę są ostanie studniówki więc może się wkręcisz :) W Ostrołęce raczej nie ma takiego lokalu, na wsiach może coś takiego jest ale jest możliwość że dostaniesz sztachetą :)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: malykazio »

a1257a pisze:na wsiach może coś takiego jest ale jest możliwość że dostaniesz sztachetą
Jakby w mieście nie mógł oberwać.
shirra
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2013, 16:25

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: shirra »

właściwie już to co mogłem to obleciałem ze studniówek w Ostrołęce i okolicach. Sztachet się nie obawiam. Drodzy internauci, wiecie może jak zdobyć jakieś dojście do wiejskich dyskotek?
megatron ss
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 08 cze 2011, 21:23

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: megatron ss »

Czas: 9 luty godzina 20:00,
Miejsce: budynek remizy w Olszewce,
Kasa: 100 zł od pary + własne trunki.
Co się będzie działo: Oj będzie się działo :P

Ktoś kiedyś powiedział, że imprezy w Olszewce to jak wesele tylko pary młodych brakuje. Rację miał!
O sztachety się bym racze nie martwił ..ale że każdy pije ile wlezie, to może komuś strzelić to i owo do głowy ..no ale gdzie tak nie jest?

Jeśli uważasz że dasz rade to zapraszam :)
shirra
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2013, 16:25

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: shirra »

Magicznie! Wysłałem Ci PW o kilka szczegółów.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: sKaLpeL »

shirra pisze:O kwadransie słyszałem. Jednak średnia wieku tam wynosi około 50 lat. Ja mam niecałe 21, więc raczej ani tamci ludzie, ani ja nie bawilibyśmy się dobrze w swoim towarzystwie
chyba masz jakieś złe informacje, mój kolega w wieku około 25 lat bardzo często tam chodzi i mówi że jest dużo osób między 20-30 rokiem życia i zawsze się świetnie bawi
gosiannnn
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2013, 14:52

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: gosiannnn »

Jasne w kwadransie miedzy 20 - 30 ??bylam tam z męzem . srednia wieku miedzy 45-50 . i wogole nie polecam kwadransu. straszna lipaduzo bardziej podobalo mi sie w olszewce. w kwadransie to same rozwódki ktore szukaja przygody na jedna noc. NIE POLECAM SZKODA KASY NA WEJSCIE! I DO TEGO MUZYKA DO BANI!
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: sKaLpeL »

i to napisała osoba która założyła sobie konto dzisiaj i to jej pierwszy post..., czuć tu konkurencją na odległość

ale ja tam nie wiem, nigdy w kwadransie na dancingu nie byłem, tylko z opowieści kolegi wiem. najlepiej proponuje wybrac sie samemu i sprawdzic.
shirra
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2013, 16:25

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: shirra »

Szczerze powiedziawszy moi rodzice bywają w kwadransie, oni mi o tej średniej mówili. Może zależy jak się trafi. Na razie odwiedzę Olszewkę!
megatron ss
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 08 cze 2011, 21:23

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: megatron ss »

Jak będziesz daj koniecznie znać jak było!
...jak wytrzymasz do 3 rano też się pochwal. Przez ten smaczny ichszy bimberek trudno do końca wytrzymać :)
gosiannnn
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2013, 14:52

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: gosiannnn »

Żadna konkurencja. poprostu kazdy dancing jest dla ludzi starszych dla mlodziezy sa dyskoteki, np jeziorka bardzo fajnie jest. a w kwadransie naprawde lipa. sami starzy ludzie! wiadomo ze jak pojawia sie tam mlode osoby , to wiadomo szukaja sponsora ;d
shirra
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2013, 16:25

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: shirra »

ja się z tym nie zgodzę. Dancing jest dla ludzi którzy lubią się bawić w rytmach disco polo. Nie koniecznie tylko starsi. Ja po prostu wolę przy takiej muzyce tańczyć. Wolę wyjść z takiej imprezy zadowolony, niż z iksa czy studenta zmęczony atmosferą. Jakby tak było to na zabawy w okolicznych wioskach przyjeżdżaliby chyba tylko starsi ludzie, a nie okoliczna młodzież.
shirra
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2013, 16:25

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: shirra »

megatron ss pisze:Jak będziesz daj koniecznie znać jak było!
...jak wytrzymasz do 3 rano też się pochwal. Przez ten smaczny ichszy bimberek trudno do końca wytrzymać :)
Pochwalę pochwalę. Wytrzymam do końca. Jak jadę nie piję ;))
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: Gdzie znajdę porządny dancing

Post autor: sudoku »

Zbierz grupę 20-30 osób, podzielających zamiłowanie do tego typu imprez, zadzwoń- oczywiście po poście- do Luny, oni zamówią zespół i po krzyku. Na pewno wybawisz się.
gość1973
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2013, 15:38

Kwadrans

Post autor: gość1973 »

Czy słyszeliście, że restauracja Kwadrans idzie pod młotek :( jestem zainteresowana , ponieważ mam mieć tam wesele :(
proszę o prawdziwe informacje :o
ODPOWIEDZ