Dobry serwis telefonów komórkowych w Ostrołęce

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Dobry serwis telefonów komórkowych w Ostrołęce

Post autor: baczek07 »

Witam. Szukam dobrego serwisu w którym zobaczą co stało się z moim Samsungiem GS2.

Po nocy(na szafce nocnej, nie było możliwości zalania, chyba że naplułem przez sen :] ) telefon przestał działać, a że jest jeszcze ponad rok na gwarancji oddałem go do serwisu Tmobile po dwóch tygodniach dostałem telefon z diagnozą: "ingerencja cieczy"
i wyceną, uwaga: 850zł :crazy: :crazy: :crazy:

Czy możecie polecić mi kogoś kompetentnego ?
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Dobry serwis telefonów kom.

Post autor: Bart3kk »

Czy to był serwis Regenersis?? Jeżeli tak to wejdź na stronę Regenersis.pl i sprawdź stan naprawy tam załączają zdjęcia rozebranego telefonu. Jeżeli to ten serwis, a podejrzewam ,ze na 99% tak, bo wszystkie praktycznie marki z niego korzystają,to bedziesz miał ciężko. Raczej pozostanie Ci dochodzenie sprawy poprzez sąd konsumencki. Ewentualnie mozesz jeszcze złozyc reklamację z tytułu ustawy ,a nie korzystać z gwarancji, ale wtedy sprzedawca oprze się na podstawie opinii serwisu i wracamy do punktu ,gdzie musisz swoje żale załatwić jedynie przez są konsumecki za pomocą rzecznika praw konsumenckich.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Dobry serwis telefonów kom.

Post autor: Infom »

Autor tematu szuka osoby, która pomoże mu naprawić telefon, a nie prawnika o spraw sądowych!:)

Udaj się do komisu na dole obok głównej biblioteki, coś Ci na pewno podpowie.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Dobry serwis telefonów komórkowych w Ostrołęce

Post autor: miley »

Jeśli chodzi o serwis telefonow to zawsze polecam ten na Piłudskiego obok delikatesow marcus.
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Dobry serwis telefonów komórkowych w Ostrołęce

Post autor: jagus1402 »

Witam.W T-mobile tak "naprawiają" wszystkie telefony.Musisz po prostu przy składaniu reklamacji być twardy a swoje argumenty podeprzeć wiedzą.Też tak miałam.Dopiero siostra,która miała taki sam telefon w Orange i identyczne problemy z nim załatwiła mi naprawę.Po prostu poszła ze swoją kartą gwarancyjną i pokazała,że to wina oprogramowania.Dopiero wtedy naprawili.Zrób podobnie.Albo skorzystaj z porady rzecznika praw konsumenta.
brudnyharry
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 07 gru 2011, 19:32

Re: Dobry serwis telefonów komórkowych w Ostrołęce

Post autor: brudnyharry »

Polecam CYBERNET na mieście obok IRON MENA i Elity.
ODPOWIEDZ