Suplementy i odżywki - sklep

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
market178
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:32

Suplementy i odżywki - sklep

Post autor: market178 »

Czy są w Ostrołęce sklepy z odżywkami i suplementami ? Mam zamiar kupić sobie coś na masę. Wiem ,że w Oce jest sklep iron man ,ale chciałbym dowiedzieć się czy są też inne sklepy z owym asortymentem. Mam zamiar oblecieć wszystkie sklepy z tymi produktami i wybrać najlepszy z nich. Z tego co wyczytałem wnioskuję ,że iron man jest najlepszym rozwiązaniem, ale chciałbym dowiedzieć się czy istnieją inne sklepy z suplementami oraz odżywkami. Z góry dziękuje za pomoc :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: suplementy i odżywki

Post autor: Qrzysio »

Iron-Men ma najlepsze opinie, z tego co słyszałem.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Suplementy i odżywki - sklep

Post autor: Infom »

Iron Men jedyny sklep w Ostrołęce z dużym zaopatrzeniem, posiada stronę internetową gdzie możesz kupić taniej i odebrać na miejscu.
Suple z mniejszym zdecydowanie asortymentem dostaniesz też w sklepie MG SPORT ( za galerią Alius)
Tak samo w Ostrołęckich siłowniach np.Tytan Wojciechowice u "Pawlaka" przy kortach tenisowych.

Oczywiście warto wspierać Ostrołęcki rynek, ale nie ma co się oszukiwać na necie jak zamawiasz większą ilość jest o wiele wiele taniej.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Suplementy i odżywki - sklep

Post autor: Sarcev »

Zdecydowanie IRON-MEN :) Na jednym z duzych portali o tematyce sportowej ten sklep uważany jest za jeden z lepszych SKLEPÓW PATRONACKICH - HI TEC NUTRITION & PEAK PERFORMANCE...
Miła obsługa, można liczyć na rabat, poradę , bardzo duży wybór asortymentu itd Ceny mają bardzo dobre, także polecam ten sklep z czystym sumieniem.
market178
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:32

Re: Suplementy i odżywki - sklep

Post autor: market178 »

Ok wielkie dzięki. Odwiedzę wszystkie z wymienionych sklepów. Czyli więcej sklepów z suplami i odżwykami w Oce nie ma ?
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Suplementy i odżywki - sklep

Post autor: Sarcev »

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś był sklep w hali koło Metalówy, był też na farnej bodajże MUTANT się nazywał. Odzywki zapewne mozesz kupić na baśniowej w hurtowni sportowej, w MG SPORT koło Aliusa oraz w sklepie sportowym na Kilińskiego. Ale zapewne takich cen oraz wybory w asortymencie nie bedziesz miał jak w IRON-MEN
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Suplementy i odżywki - sklep

Post autor: Believe »

Brat chodził za swoich czasów do iron men`a. Po kilku razach były już gratisy i zniżki.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Suplementy i odżywki - sklep

Post autor: marbac »

Na Rybackiej jest Mutant Shop.
http://sklep.mutantshop.pl/
Zablokowany