Szkoła rodzenia

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Szkoła rodzenia

Post autor: ladybird »

jestem w 24 tygodniu ciąży i zastanawiam się nad szkołą rodzenia. jeśli ma ktoś jakieś informację na temat co, gdzie, kiedy i jak to proszę o informację :)

wiem, że są dwie szkoły rodzenia - w szpitalu i w Wojciechowicach, nie wiem nic poza tym.
ewelka111505
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2007, 15:57

Re: szkoła rodzenia

Post autor: ewelka111505 »

Informacja ze strony internetowej szpitala w Oce- " Przyszłym mamom polecamy udział w zajęciach szkoły rodzenia, szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: Położna Mirosława Dąbrowska 502 597 127 Zapisy po 24 tygodniu ciąży."
eew
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: samanta »

dołączam się do pytania. słyszałam, że fajnie chodzić do tej przy szpitalu, bo pokazują, jak wygląda oddział, gdzie są sale, itp. podobno każde spotkanie w szkole rodzenia nieźle kosztuje. czy ktoś ma może świeże info na temat ceny?
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: ladybird »

samanta pisze:dołączam się do pytania. słyszałam, że fajnie chodzić do tej przy szpitalu, bo pokazują, jak wygląda oddział, gdzie są sale, itp. podobno każde spotkanie w szkole rodzenia nieźle kosztuje. czy ktoś ma może świeże info na temat ceny?
ja i tak zamierzam rodzić w białymstoku, więc zwiedzanie ostrołęckiego szpitala nie jest mi potrzebne :).
a w którym jesteś tygodniu Samanta?

co do ceny to podobno za osobę jedno spotkanie kosztuje 80zł, ale nie wiem czy to aktualne.

naprawdę nikt nic nam nie podpowie? :)
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

szkoła rodzenia cd.

Post autor: samanta »

odświeżam wątek, ponieważ nie było żadnej konkretnej odpowiedzi. dziewczyny, jak to w końcu jest z tą szkołą rodzenia w Ostrołęce? na pewno macie jakieś doświadczenia, podzielcie się nimi, przyszłe mamy czekają :)
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: szkoła rodzenia cd.

Post autor: steward »

Zapisz się, opowiesz jak było. Wszyscy na to niewątpliwie czekamy. Zwłaszcza, że przeciętny ćwierćinteligent wie, że szkoła rodzenia jest dobra dla przyszłych matek, szczególnie jeśli rodzą po raz pierwszy. O wiele mniej traumatycznie potem przechodzą przez poród, połóg itd. Dlatego, że maja wiedzę nie z INTERNETU, czy forum mojej-oki tylko od położnych i lekarzy.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: szkoła rodzenia cd.

Post autor: samanta »

nie musisz się tak unosić i ekscytować. myślałam, że forum jest od tego, by pytać, a nie komentować w stylu niećwierćinteligentnym. twój komentarz, jak zwykle, wniósł dużo do dyskusji.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: samanta »

teraz 26 tydzień. tez rozważałam Białystok, klinikę na Parkowej, ale w końcu zdecydowałam się rodzić na miejscu. ostatnio jakoś dużo pozytywów słyszę na temat opieki w szpitalu i podobno naprawdę dużo się zmieniło po zmianie ordynatora. a ty Ladybird w której klinice rodzisz?
co do ceny za szkołę rodzenia - naprawdę aż 80zł? chciałabym chodzić tam z mężem, czyli na jedno wyjście musze szykować 160zł? masakra jakaś.
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: ladybird »

ja zamierzam rodzić u Arciszewskich. to mój pierwszy poród i nie chce mieć po nim traumy tylko miłe wspomnienia :)

wybieram się w przyszłym tygodniu do szpitala zobaczyć co i jak odnośnie tej szkoły. jak coś to dam znać.
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: ladybird »

szkoła rodzenia w szpitalu kosztuje 80zł za osobę - cały kurs. jak idziesz z mężem płacicie 160zł. jest 6 spotkań, każde po 1,5 godz. godziny spotkań są ustalane z całą grupą. kurs zaczyna się w marcu.
ODPOWIEDZ