Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: ladybird »

mamy małe mieszkano i niestety planujemy chrzciny "na mieście". czy ktoś się orientuje gdzie i za ile można coś takiego urządzić? oczywiście interesują mnie aktualne ceny. z góry dzięki za odp. :)
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: chrzciny w lokalu

Post autor: a1257a »

Polecam Kafeterię, bardzo fajne miejsce ale o cenę musiałbyś się zapytać na miejscu.
Awatar użytkownika
Evril
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2010, 16:50

Re: chrzciny w lokalu

Post autor: Evril »

Polecam lokal po byłym Pubie Bazyliszek ul. Korzeniowskiej na Centrum, jeśli chcesz wynająć tylko salę do 30 osób, a jedzenie zrobić we własnym zakresie. Z naczyniami to koszt około 400zł za całą imprezę. A jedzenie i stoły możesz przygotować już dzień, czasem dwa dni wcześniej. Tel do właścicielki: 509-016-068
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: chrzciny w lokalu

Post autor: ladybird »

a1257a pisze:Polecam Kafeterię, bardzo fajne miejsce ale o cenę musiałbyś się zapytać na miejscu.

a gdzie jest Kafeteria?
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: chrzciny w lokalu

Post autor: ladybird »

Evril pisze:Polecam lokal po byłym Pubie Bazyliszek ul. Korzeniowskiej na Centrum, jeśli chcesz wynająć tylko salę do 30 osób, a jedzenie zrobić we własnym zakresie. Z naczyniami to koszt około 400zł za całą imprezę. A jedzenie i stoły możesz przygotować już dzień, czasem dwa dni wcześniej. Tel do właścicielki: 509-016-068
no właśnie chodzi nam o miejsce i o gotowanie :) nie będę miała na to czasu.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: chrzciny w lokalu

Post autor: Infom »

W Hotelu Nad Narwią polecam, parę miesięcy temu moja znajoma tam wyprawiała poczęstunek dla gości, z tego co orientowała się to cena konkurencyjna,a fajna okolica, parking itp jest zapewniony.
029
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2010, 13:56
Lokalizacja: O-ka

Re: chrzciny w lokalu

Post autor: 029 »

Ja na taką imprezę jak chrzciny polecam lokal Pasta Rica na ul. Gorbatowa :)
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: chrzciny w lokalu

Post autor: trampella »

Witam,moja córka organizowała chrzciny na 50 osób w lokalu "EMILIA" - w Łęgu Przedmiejskim - 5 dań gorących i chyba z 7 przystawek,napoje,ciasto,tort we własnym zakresie.Imprezka miała miejsce w lipcu ubiegłego roku,cena od 1 osobv 70 złotych,dzieci do lat 12- za darmo.Salka jest fajna,parking super,plac zabaw dla dzieci też.Jedzonko dobre,gorace,klimatyzacja ok.Powodzenia dla maluszka , a dla Państwa pociechy z dzidziusia.Pozdrawiam.
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: Oczy Nocy »

A ja odradzam Zabytkową. Byłam tam na chrzcinach i strasznie ciasno, nawet nie było gdzie dzieciaczka przebrać czy nakarmić, a do tego były tam trzy chrzciny na raz, w trzech salach przez co było mnóstwo ludzi, zamieszanie, a my byliśmy w sali przejściowej przez którą wszyscy wchodzili. Nie polecam
krzyziel
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 16 lut 2007, 16:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: krzyziel »

Polecam hotel Korona w Krukach. Nie jest może najtaniej ale z klasą. Zresztą nie jest wcale drogo.
krzyziel
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: a1257a »

krzyziel pisze:Polecam hotel Korona w Krukach. Nie jest może najtaniej ale z klasą. Zresztą nie jest wcale drogo.
Korona też godna polecenia.
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: ladybird »

dziękuję wszystkim za pomoc :)

chodzi nam o miejsce na 20 osób, więc lokal nie musi być duży.

chyba zostaje mi pochodzenie po miejscach przez was wspomnianych i popytać o cenę :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: Infom »

029 pisze:Ja na taką imprezę jak chrzciny polecam lokal Pasta Rica na ul. Gorbatowa :)
jak można polecać lokal na chrzciny typowo gastronomiczny ? to jak ja bym zaproponował lokal KEBAB Sahara, bo jest dużo stolików.

Moim zdaniem żeby podkreślić wagę tego dnia musi to być restauracją, a nie budka z zapiekankami !!!

P.S. oczywiście z pełnym szacunek do lokalu PASTA RICA.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: Qrzysio »

Jesteś w błędzie Inform. Bardzo fajnie jest w Pasta Rica, w przypadku imprez okolicznościowych rezerwuje się np. całą górną kondygnację i wszyscy siadają przy jednym duże stole. Poza tym menu jest takie jakie chcesz. Chrzciny w Pasta Rica pasują wręcz idealnie. Miejsca jest na kilkadziesiąt osób.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: Infom »

w błędzie to może nie jestem - kwestia gustu.
Wybierze co będzie się podobało.
029
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2010, 13:56
Lokalizacja: O-ka

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: 029 »

Infom pisze:
029 pisze:Ja na taką imprezę jak chrzciny polecam lokal Pasta Rica na ul. Gorbatowa :)
jak można polecać lokal na chrzciny typowo gastronomiczny ? to jak ja bym zaproponował lokal KEBAB Sahara, bo jest dużo stolików.

Moim zdaniem żeby podkreślić wagę tego dnia musi to być restauracją, a nie budka z zapiekankami !!!

P.S. oczywiście z pełnym szacunek do lokalu PASTA RICA.

Nie porównuj zwykłej kebab budy do restauracji, która ma swój klimat. Jeśli chodzi o mniejsze imprezy okolicznościowe to tak jak wspomniał Qrzysio tak i ja powiem, że Pasta Rica jest idealnym do tego miejscem. Można zarezerwować całą górę, menu jest zawsze do uzgodnienia, nic nie jest narzucane z góry i jak najbardziej polecam ten lokal! :)
gosia29
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 paź 2012, 7:59

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: gosia29 »

A ja polecam bar Rancho za mostem bardzo fajny lokal jedzenie wyśmienite obsługa również a i cenowo nie jest najgorzej polecam tam się dowiedzieć
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Chrzciny w lokalu - który wybrać?

Post autor: robertdeniro »

Ja polecę lokal ABC, byłam tam na chrzcinach. Ludzi było tak około 30 osób. Jedzenie było po prostu przepyszne.
Niestety, nie znam ceny od osoby, ale warto zadzwonić i zapytać.
ODPOWIEDZ