Okna do domu

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

Okna do domu

Post autor: kropek19 »

witam! chciałbym poprosić o podzielenie się opinia na temat okien do domu jednorodzinnego . jaka firma w oce bądź poza oką jest najlepsza . chodzi mi o okna plastykowe , w miare solide i w przystepnej cenie .
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Okna do domu

Post autor: majster »

Czasy w których cena energii szybko wzrasta należałoby sprawdzić najniższe współczynniki strat dla okien które chcemy montować.Prawie 3 lata temu wymieniałem okna w swoim domu i opierałem się na tego typu danych. Zamontowałem 3 szybowe jedne z najbardziej energooszczędnych ,fakt zapłaciłem trochę więcej ale jestem bardzo zadowolony.Montowała mi firma na którą sporo osób narzekało i jej już nie ma na rynku ,ja byłem bardzo zadowolony z ich usług.Nie wymieniam nazw bo nie chcę robić reklamy być może inni robią już to lepiej postęp w tej dziedzinie jest dosyć szybki i to co w tamtym czasie było dobre może być już nieaktualne.
Awatar użytkownika
Evril
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2010, 16:50

Re: Okna do domu

Post autor: Evril »

U nas montowali z jocza. Zarówno dwu i trzyszybowe. Zarówno białe, jak i dwukolorowe. Jestem zadowolona z okien. A ponieważ montowali ich wiele, mam porównanie. Ogólnie polecam, chociaż panowie mieli problem z nakładaniem gładzi po założeniu okna. Ale to zależy od wprawy i nie każdy potrafi to zrobić idealnie. Za takie wykończenie się dopłaca, ale jeśli planujecie remont i odmalowanie pokoju to nie warto dopłacać. Nasz malarz poprawiał po joczu trochę, na szczęście nie dużo.
ODPOWIEDZ