e-liquidy dillinger

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
pkk78
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:33

e-liquidy dillinger

Post autor: pkk78 »

Czy ktoś już próbował olejków z nowego sklepu w handlowcu, na rogu pod schodami przy poczcie.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: e-liquidy dillinger

Post autor: Michał »

Coś mi się zdaje, że jesteś właścicielem "nowego sklepu w handlowcu, na rogu pod schodami przy poczcie" i chcesz tym sposobem zrobić sobie reklamę... No ale mogę się mylić :)
Awatar użytkownika
knoxville
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: e-liquidy dillinger

Post autor: knoxville »

Jeżeli ceny są takie, jak w reszcie ostrołęckich sklepów i punktów sprzedaży, to po prostu nie warto próbować :-)
Uliczny Sędzia
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:45

Re: e-liquidy dillinger

Post autor: Uliczny Sędzia »

nie wiem jak innym ale dla mnie nie mają polotu do Liqueen a nawet do Mild'a , nie polecam... dodatkowo nie tanie
komodo
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2013, 8:16

Re: e-liquidy dillinger

Post autor: komodo »

Nie zgadzam się z twoją opinnią kolego wczoraj specjalnie zaszedłem i kupiłem olejek, jest dobry, facet ma duży wybór, cena niższa niż mild czy liqueen, poza tym mild i liqueen są razem w jednym ze sklepów czy aby nie robisz gościowi antyreklamy.
Awatar użytkownika
knoxville
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: e-liquidy dillinger

Post autor: knoxville »

Zaczyna się flame sklepikarzy... Zamknąć zanim się wymknie spod kontroli :lol:

PS: dobrze jest mieszać sobie liquid samemu. najlepiej się na tym wyjdzie i żaden markowy się nie umywa.
Uliczny Sędzia
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:45

Re: e-liquidy dillinger

Post autor: Uliczny Sędzia »

Nie robie nikomu reklamy,szczerze mam to gdzieś... mi nie podchodzi i tyle, pozatym usta od niego wysychaja, i drapie w gradle, nie każdy musi tak mieć, i też nie każdemu smakuje, ja zostaje przy liquuen
Uliczny Sędzia
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:45

Re: e-liquidy dillinger

Post autor: Uliczny Sędzia »

I jeszcze jedno, mild i liqueen, a także p11 czy tam p10 są często sprzedawane w jednym sklepie, to się nazywa kolego szeroki asortyment ;p ja nie ograniczam siedo zakupów w ostrołęce, kupuje w olsztynie bo tam pracuje
ODPOWIEDZ