materac lateksowy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

materac lateksowy

Post autor: Akkarin »

witam wiecie może gdzie w naszym mieście mogę kupić materac lateksowy ma łózko ze stelażem.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: materac lateksowy

Post autor: Mies »

Zobacz w Jysku, kiedyś były.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: materac lateksowy

Post autor: samanta »

w Warpolu przy trasie na Warszawę jest duży wybór.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: materac lateksowy

Post autor: robertdeniro »

Ja kupowałam w Jysku (kupiłam sprężynowy, ale lateksowe też były). Jeśli nie ma w sklepie modelu, który chcesz zamówić, to poproś sprzedawcę, na pewno sprowadzą. Ja właśnie tak zrobiłam. Czekałam około tygodnia, ale materac mam bardzo wygodny. Oczywiście warto poczekać na promocję, Jysk często oferuje materace w dobrej cenie.
No i ważna informacja: w sklepie można się położyć i usiąść na materacu i go "przetestować". Dlatego ja nie polecam zakupów materaca na necie. Materac, to produkt, który trzeba wcześniej sprawdzić.
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: materac lateksowy

Post autor: Akkarin »

no to w takim wypadku pewnie na zakupy do Jysk się wybiorę. a na warszawską też nie omieszkam zajechać.dzięki za info. jak kupie to dam cynk gdzie.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: materac lateksowy

Post autor: bonvivant »

Droga robertdeniro, żeby materac sprawdzić to nie wystarczy położyć się na nim na 30 sekund w sklepie tylko trzeba przespać na nim kilka nocy. Ja polecam firmę Sembella. Świetne materace. Dla mniej zamożnych maja linię Economy Line. Do tego na niektóre materace mają taką promocję, że możesz po 30 dniach zwrócić im materac jeśli nie będzie ci odpowiadał. Ja kupowałem materac Sembelli w Mebpolu. Można też poszukać jakiegoś sklepu w necie. Do materacy z różnych Józków i Ikei podchodziłbym ostrożnie. No ale to indywidualny wybór.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: materac lateksowy

Post autor: robertdeniro »

bonvivant pisze:Droga robertdeniro, żeby materac sprawdzić to nie wystarczy położyć się na nim na 30 sekund w sklepie
W Ostrołęce jest mało sklepów z takim asortymentem, ja skorzystałam z Jyska i jestem zadowolona. Materac jest bardzo wygodny. W moim przypadku wystarczyło, może nie 30 sekund w sklepie, tylko trochę więcej, ale wystarczyło.

Pozdrawiam
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: materac lateksowy

Post autor: Akkarin »

wita. zakupi już dokonałem . pojeździłem wczoraj troszkę ale na mieście nic nie kupiłem wiec internet i kupiłem materac nie lateksowy a kieszeniowy z firmy Hilding. zobaczymy ja się będzie sprawował . dam znac.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
ODPOWIEDZ