OC I AC

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

OC I AC

Post autor: Mies »

Witam, jak w temacie, szukam taniego i sensownego ubezpieczenia auta (wiem ze directy to lipa troszkę) macie jakieś doświadczenie? Ewentualnie może coś polecacie?
Z góry dzięki za info.
Dodam, że nie mam zniżek ;]
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: OC I AC

Post autor: miley »

Sprawdż w Axa , Napisz na private podam ci numer polisy mojej dostaniesz znizke 50zl jeszcze a ja jakis bon na 50zł.Sam tak robiłem ze znajomym jak zaczynałem zabawe z Axa i ciągne już dwa lata.
pol
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:19

Re: OC I AC

Post autor: pol »

ten rankomat to lipa ceny z kosmosu i parę minut się schodzi żeby to wpełnić ,najlepiej od razu iścć na miasto i zapytać w kilku punktach.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: OC I AC

Post autor: aga1009 »

Tak z ciekawości sprawdziłam. 10 000 nawet wyszło :D
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: OC I AC

Post autor: Mies »

miley pisze:Sprawdż w Axa , Napisz na private podam ci numer polisy mojej dostaniesz znizke 50zl jeszcze a ja jakis bon na 50zł.Sam tak robiłem ze znajomym jak zaczynałem zabawe z Axa i ciągne już dwa lata.
Słyszałem same negatywy na temat AXA, ani jednego pozytywnego (oprócz tych napisanych przez pracowników w/w firmy) Ale co do ceny, masz rację mają naprawdę tanio.
cicero
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:27

Re: OC I AC

Post autor: cicero »

Zlikwidować przymus ubezpieczeń.Obecnie mamy przymus OC ale już AC nie jest obowiązkowe.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: OC I AC

Post autor: miley »

Na OC nie zależy mi na firmie, może być nawet firma krzak aby tania była , Ac już odzielny temat najlepiej PZU.
cinek152
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 kwie 2007, 10:14

Re: OC I AC

Post autor: cinek152 »

To proponuje ubezpieczenie Mbanku tanio i wygodnie
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: OC I AC

Post autor: Akkarin »

jak w tym roku ubezpieczałem auto a motoren 1.8 i najtaniej wyszło w HDI
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: OC I AC

Post autor: mondeo »

w 2011 najtańszy był libertty w 2012 był to link 4 a w 2013 ???/ >>> czy ktoś już robił rozeznanie w samym OC
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: OC I AC

Post autor: Mies »

same oc wyszło mi najtaniej w AVIVIE i AXA, ale tak jak wspomniałem wcześniej o directach słyszałem same negatywne opinie, natomiast w np HDI czy PZU wychodzi w kij drogo...
Dziękuje za Wasze info, pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: OC I AC

Post autor: Qrzysio »

ja do rankomat.pl zadzwoniłem i znaleźli mi świetną ofertę OC. Oszczędziłem mnóstwo czasu na szukanie, podałem podstawowe informacje przez telefon, nie musiałem przeglądać każdej firmy osobno. Podali mi konkretną firmę, w której znaleźli najtańszą ofertę. Sprawdziłem na stronie ubezpieczyciela (obliczyłem składkę) i wyszło tak samo - czyli brak prowizji dla rankomat.pl.

Radzę zadzwonić, albo poprosić o kontakt od nich - porównywarki internetowe są jeszcze bardzo niedoskonałe.

mBank ma niestety drogie OC. W pakiecie wychodzi ok, ale OC jest drogie.
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: OC I AC

Post autor: TRUE »

Ja OC kupuję najtańsze, a AC najlepsze. Nie masz obowiązku kupić pakietu więc OC weź na w jakimś AXA czy innym Liberty, a AC poszukaj w sprawdzonych firmach. Jeżeli nie potrzebujesz pełnego zakresy AC to w modzie są teraz pakiety np. od kradzieży + szyby.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
hipokryzja
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2013, 20:49

Re: OC I AC

Post autor: hipokryzja »

kupując OC i AC w jednym Towarzystwie masz na starcie zniżkę z pakiet. Wysokość składki za autocasco też możesz sobie dostosować do swoich potrzeb zależnie od zakresu polisy. Ja twierdzę, że lepiej zapłacić wyższą składkę, ale w pewnym Towarzystwie, w końcu ubezpieczamy się po to, żeby w razie szkody dostać kasę, a nie wydać pieniądze bez sensu a później bujać się z wypłatą odszkodowania.
ODPOWIEDZ