Przygotowanie roweru do sezonu

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: major »

Witam,

Forumowicze czy znacie fachowca który doprowadziłby rower (hexagon v3) do porządku przed sezonem? Uwielbiam jeździć na rowerze natomiast wnerwia mnie niemiłosiernie gdy coś w nim piszczy czy zgrzyta... Sam sie na tym specjalnie nie znam natomiast widze, że trzeba by było popracować na suportem i przerzutkami. Nie wiem do końca jak z resztą. Macie jakieś namiary na kompetentną i solidną osobe?
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: aga1009 »

Na Zawadzkiego w sklepie z rowerami zapytaj. Kiedyś zrobili mi cały "przegląd" roweru (za parę groszy)i do dziś jestem zadowolona.Nic nie piszczy, nie zgrzyta , hamulce i przerzutki działają. :D
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: major »

Problem w tym ze na zawadzkiego jest arkus a ja kupiłem rower w krossie :P podejrzewam ze niechętnie się tym zajmą... No ale jeżeli nie znajde fachowca zapewne tam sie udam.
No i dzieki za info :)
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: mondeo »

za wymjane suportu powinienes zabólić bańke (materiał+robicizna) jak standardowy suport, regulacja przeżótek to 10-15 zł
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: major »

wiesz warto zapłacić 100zł czy nawet więcej, poza tym nie wiem czy suport jest do wymiany a co do przerzutek to 15zł jest ok. Lepiej powiedz gdzie znajdę kogoś kto sie tym zajmie
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: Qrzysio »

Polecam sklep rowerowy na Kołobrzeskiej, naprzeciwko Orlenu.
fenyloketonuria
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 wrz 2008, 18:49

Re: Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: fenyloketonuria »

Popieram Qrzysia, zdecydowanie najlepszy serwis i najtaniej, dodatkowo miła obsługa, zawsze sobie można z Panami pogadać i się pośmiać.

Mondeo, a słownik ortograficzny ile kosztuje?
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: mondeo »

Jak się popytasz znajomych to do się dowiesz kto reperójre rowery w okolicy galerji aljus ( gararz )
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Przygotowanie roweru do sezonu

Post autor: marbac »

Kolego mondeo, błagam, staraj się pisać bez błędów, Twoja ortografia razi w oczy...
Zablokowany