Wycinanki kurpiowskie - namiary na osobę

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Wycinanki kurpiowskie - namiary na osobę

Post autor: mon »

Witam

Szukam kontaktu do Pani z Ostrołęki, która zajmuje się wykonywaniem wycinanek kurpiowskich pod kątem prezentów dla gości na weselu. Czy ktoś z Was posiada namiary do ww. Pani?

Z góry dziękuję za pomoc
Uliczny Sędzia
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:45

Re: Wycinanki kurpiowskie - namiary na osobę

Post autor: Uliczny Sędzia »

czemu tak dyskryminacja, panowie też robią niezłe wycinanki :P i Sam znam takową osobę która robi je także na zamówienie ;p
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Re: Wycinanki kurpiowskie - namiary na osobę

Post autor: mon »

Słyszałam o pewnej Pani, która robiła to właśnie na wesele, więc o nią w sumie mi chodziło :)

Nie dyskryminuję nikogo :D

P.S. Dlaczego moderator przeniósł mój wątek, jeżeli jest on ściśle powiązany z weselem?
agnieszka46
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2013, 8:24

Re: Wycinanki kurpiowskie - namiary na osobę

Post autor: agnieszka46 »

proponuję żebyś zadzwoniła do Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołece, tam panie znają bardzo dobrze wszystkich twórców ludowych i dadzą ci namiary na osobę która wykonuje wycinanki. funkcjonuje również Stowrarzyszenie Twórców Ludowych :
Prezes – Czesława Kaczyńska | Dylewo 45 Sachalin, 07-400 Kadzidło, Tel. (29) 761-60-67
Opiekun - Iwona Choroszewska-Zyśk | Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Pl. J. Bema 8 07-400 Ostrołęka Tel. (29) 764-54-43

Pozdrawiam.
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Wycinanki kurpiowskie - namiary na osobę

Post autor: dobrusia33 »

p Kaczyńska to tylko mądrzyć się potrafi i reklamować wszędzie gdzie się da, pcha się wszędzie, ale jest leniwa i wcale nie taka artystka. Lubi zdjęcia w tygodniku i łapie się na wszystkie możliwe. W Kadzidle w zagrodzie kurpiowskiej jest p Wiesia, jej nie trzeba reklamować w gazetach itp. i nie takie rzeczy potrafi
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Re: Wycinanki kurpiowskie - namiary na osobę

Post autor: mon »

Agnieszka dziękuję za namiary.

Słyszałam, że w Ostrołęce pewna Pani zajmuje się tym - wiem bo znajomym znajomych robiła takie wycinanki, ale nie mają do niej kontaktu niestety.
ODPOWIEDZ