Psi Fryzjer

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Psi Fryzjer

Post autor: ladybird »

wiecie czy w naszym mieście jest jeszcze jakiś psi fryzjer? ten art-house nie odbiera tel, 4dogs nie odbiera tel. czy już naprawdę trzeba ze wszystkim do Łomży jechać?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Psi Fryzjer

Post autor: Infom »

Po Twoim poście wnioskuje, że masz pretensje, że w mieście Ostrołęka jest za mało psich fryzjerów :)
Spokojnie spróbuj za parę godzin może odbiorą.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Psi Fryzjer

Post autor: shelly »

Może byc tak, że jak mają co robić i suszary są na chodzie to po prostu nie słyszą tel.
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Psi Fryzjer

Post autor: ladybird »

ok, raz się może zdarzyć, że nie odbiera, ale nie po całym dniu dzwonienia. trudno, nie chcą zarobić to nie :P

zamiast psa sama się umówiłam do fryzjera
asiekba
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2007, 14:04

Re: Psi Fryzjer

Post autor: asiekba »

Bardzo polecam Panią Wioletę Grabowską. Kobietka z wielką miłością do zwierząt, a do tego weterynarz. Przyjeżdża do klienta.Ceny strzyżenia to: 45 zł (mały pies), 60 zł (średni pies) i 80 zł – (duży pies). Trymowanie: 80–90 zł (mały pies), 100–140 zł (średni pies) i 130–180 zł (duży pies). Rozczesywanie skołtunionej sierści kosztuje 35 złotych za godzinę, a za obcinanie pazurków i czyszczenie uszu trzeba zapłacić po 5 zł. Tel.791166602, w razie problemów z dodzwonieniem, trzeba wysłać smsa (ponieważ Pani pracuje jeszcze w lecznicy w Ostrowi Maz.). Strzygła mojego yorka wiele razy i byłam bardzo zadowolona. Gorąco polecam
blondyneczka
ODPOWIEDZ