Pończochy do pasa :)

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
coffe
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2012, 16:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Pończochy do pasa :)

Post autor: coffe »

Gdzie w Ostrołęce możnę kupić pończochy, które dopinane są do pasa. Nie interesują mnie samonośne ;) Na rynku również nie mają :( Będę wdzięczna za informacje, gdzie jeszcze mogłabym poszukać (kupić)?
Monika28
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 03 gru 2012, 9:09

Re: Pończochy do pasa :)

Post autor: Monika28 »

Obok rynku w handlowcu na rogu za fryzjerem jest taki sklep z bielizną "Samanta" chyba, tam powinny być bo kiedyś kupowałam.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Pończochy do pasa :)

Post autor: kasia pelasia »

Ja również kupowałam w Samancie, takie z koronka tylko bez silikonowych taśm, poza tym kupowałam kiedyś w Textil Market, tyle, że bez wykończenia z koronki, a jedynie ze wzmocnieniem do przypięcia. Były całkiem fajne i jakoś śmiesznie tanie.
coffe
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2012, 16:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pończochy do pasa :)

Post autor: coffe »

Monika28 pisze:Obok rynku w handlowcu na rogu za fryzjerem jest taki sklep z bielizną "Samanta" chyba, tam powinny być bo kiedyś kupowałam.
Dzięki za info :) Jutro biegnę do tego sklepu, mam nadzieję, że mają jeszcze w sprzedaży :) Pozdrawiam serdecznie :)
coffe
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2012, 16:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pończochy do pasa :)

Post autor: coffe »

kasia pelasia pisze:Ja również kupowałam w Samancie, takie z koronka tylko bez silikonowych taśm, poza tym kupowałam kiedyś w Textil Market, tyle, że bez wykończenia z koronki, a jedynie ze wzmocnieniem do przypięcia. Były całkiem fajne i jakoś śmiesznie tanie.
Dzięki za info :) Również jutro sprawdzę :) Pozdrawiam serdecznie :)
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Pończochy do pasa :)

Post autor: palipies »

Najbardziej pociągająca mnie damska cześć bielizny ;)
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pończochy do pasa :)

Post autor: Marinero100 »

I co kupiłaś? Jeśli tak to wrzuć fotkę, niech internauci ocenią czy dobre :wink:
coffe
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2012, 16:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pończochy do pasa :)

Post autor: coffe »

Marinero100 pisze:I co kupiłaś? Jeśli tak to wrzuć fotkę, niech internauci ocenią czy dobre :wink:
Noo... właśnie NIE kupiłam... :( :ble: W Textil Markecie nie było, a tego sklepu Samanta nie znalazłam... :( Może nie ma już tego sklepu? Albo słabo szukałam, bo nie znam dokładnie Ostrołęki.
ODPOWIEDZ