Solarium

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Solarium

Post autor: nusiaczek »

Witam. Chcę się wybrać na solarium i moje pytanie brzmi: jakie polecacie? jaka jest cena za minutę? zależy mi, żeby opalanie było w tubie i był dogodny dojazd autem. Pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Solarium

Post autor: głęboka otchłań »

Ja chodzę zwykle do punktu w Domu Handlowy Zorza na pierwszym piętrze koło sklepu z bielizną. Ostatnio za 1 min łóżka leżącego płaciłam 1,40 zł. W solarium Maria przy ul. Goworowskiej - nowe lampy, minuta 1,00 zł.
gg 33063013
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Solarium

Post autor: Qrzysio »

Dziewczyny. Po co płacić za słońce? Jedna przejażdżka rowerem więcej daje niż solarium.
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: Solarium

Post autor: oka-1 »

solarium jest niezdrowe, tak jak słońce powoduje fotostarzenie się skóry, po co to Wam dziewczyny?
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Solarium

Post autor: satek15 »

Pewnie po to, że jak chcesz się opalić CAŁY to musisz się nieco bardziej rozebrać :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Solarium

Post autor: Qrzysio »

To się akurat nie trzyma kupy. Do opalania nie chcesz się rozebrać, a po opaleniu będziesz się rozbierać? Podejrzewam, że nie, więc po co ci opalenizna w miejscach, których i tak nie odsłaniasz? Czyżby po opaleniu masz zamiar podziwiać się pod prysznicem?
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Solarium

Post autor: głęboka otchłań »

Bardzo proszę nie robić off topu w tym wątku.. Dotyczył on tego jakie solarium polecają forumowicze i cen w poszczególnych punktach za 1 min opalania a nie tego czy opalanie w solarium jest szkodliwe bądz nie i jakie powoduje konsekwencje. :evil:
gg 33063013
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Solarium

Post autor: Qrzysio »

Dziś w RDC była bardzo ciekawa audycja z dermatologiem. Lekarz twierdził, że solarium to ogromne zagrożenie dla skóry i narażenie się na czerniaka, który tak bardzo rozpowszechnił się w ubiegłych latach. W niektórych latach solaria są zakazane, a w innych trzeba miec zgodę rodzica/opiekuna oraz w przypadku osoby dorosłej podpisać zgodę na narażenie się z własnej woli na kancerogenne promieniowanie UVA/UVB. Żeby uściślić jest to to samo promieniowanie, które daje nam słońce, a opalenizna to nic innego jak obronna reakcja skóry na promieniowanie.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Solarium

Post autor: Qrpiana »

Qrzysio - myślisz, że "zwolenniczki i zwolennicy" opalonego czyt. NIE SPALONEGO CIAŁA będą zwracać uwagę na Twoje ostrzeżenia?!

Ja chodzę do solarium w tzw. "starej składnicy harcerskiej" skrzyżowanie Hallera i 11 listopada. Ceny zależne od urządzenia - od złotówki do (chyba) 1,20. Do wyboru są dwie tuby (jedna z podłogą wibracyjną) oraz dwa łóżka. Ostatnio za 8 minut w tubie + aktywator opalenizny zapłaciłam 12 zł.


a tak na marginesie - dlaczego w naszym mieście nikt nie pomyślał o solarium / lampach kolagenowych? Wiem, że są droższe od typowych UV ale warto było by w to zainwestować. Zamiast jeździć do Łomży wolałabym mieć coś takiego pod ręką :)
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: Solarium

Post autor: oka-1 »

a na starość będziecie wyglądać "pięknie" o ile nowotwór Was nie wyhaczy... większość osób korzystających z solarium widzi siebie jako wiecznie blade, mimo że wyglądają jak skwarki
kiedyś tylko chłopki były opalone...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Solarium

Post autor: malykazio »

I pomyśleć, że w niektórych krajach ludzie wydają mnóstwo kasy żeby się wybielić...
El88
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2013, 19:28

Re: Solarium

Post autor: El88 »

Ja chodzę tylko przed "wielkim wyjściem" typu sylwester, teraz pójdę przed ślubem :)
salivano90
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2013, 16:40

Re: Solarium

Post autor: salivano90 »

no to gdzie jest dobre solarium teraz??? nie jestem z tego miasta, ale jade teraz na wakacje dlugie tam i chcialabym skorzystac,
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Solarium

Post autor: nusiaczek »

Ja byłam w solarium na hallera, zaraz na przeciwko postoju taksówek i za łóżko i 5 min zapłaciłam 7 zł chyba, taka sama cena wyszła mnie za tubę w handlowcu galaxy czy jakoś tak się nazywają.
ODPOWIEDZ