Rower górski amortyzowany

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Rower górski amortyzowany

Post autor: nusiaczek »

Witam. Gdzie w naszym mieście znajdę używane rowery górskie na amortyzatorach w rozsądnej cenie? Słyszałam, że handlują rowerami na dużym rynku, niestety nic nie znalazłam. Sprawdzam też systematycznie ogłoszenia, ale nie ma takich, jakie szukam. Interesują mnie koła 26 cali. Pozdrawiam!
skoczek004
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Gdańsk / Ławy

Re: Rower górski amortyzowany

Post autor: skoczek004 »

Lepiej kupić używanego KROSSA czy tam innego KELLY na sztywnej ramie z dobrym amorem niż jakieś tandetne gó*no z amortyzowaną ramą, no chyba, że szukasz czegoś za ok 2-3 tyś, ale patrząc po tym, że przeglądasz rynek to raczej nie ten przeciał cenowy.

Druga sprawa to ... na Allegro.pl popytaj, może ktoś coś ma, a raczej na pewno coś ciekawego się znajdzie.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rower górski amortyzowany

Post autor: Qrzysio »

Ostatnio szukałem roweru dla znajomego i jego żony. Dla kobiet polecam rowery ze sklepu Decathlon (np. w Markach k. Warszawy). Jest także opcja wysyłkowa. Rowery naprawdę fajnie - sprawdzone na dwuletnim już zakupie.

Dla kolegi znalazłem dobrą ofertę ze sklepu w Mińsku Mazowieckim. Kupił Kellysa w dobrej cenie - ubiegłoroczny model w dobrej cenie. Serdecznie polecam Allegro.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Rower górski amortyzowany

Post autor: Tapatik »

Popytaj na Rowerowej Ostrołęce.

W Olszewie Borkach był taki pan, który zajmował się rowerami. Wiem, gdzie mieszka, ale telefon zgubiłem.
markus119
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2009, 22:26

Re: Rower górski amortyzowany

Post autor: markus119 »

Jak cię interesuje to co sobota rano na giełdzie samochodowej w Ciechanowie jest rzeczy używane z Niemiec min dużo rowerów. Ja kupiłem rower Alex koła 28 amortyzowany na aluminiowej ramie 24 biegi za 320 zł. Tylko trzeba się targować
ODPOWIEDZ