Strona 1 z 1

Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 06 cze 2013, 20:12
autor: Believe
Która szkoła ma najlepszych instruktorów w Ostrołęce - chodzi o takich, który wszystko dokładnie wytłumaczy bez wydzierania się na kursanta :) ? Jakie są ceny?

Re: Najlepsza szkoła jazdy [L]

: 06 cze 2013, 20:19
autor: adamek
Poszukaj sobie, było pisane o tym wielokrotnie. Każdy instruktor jest dobry jeżeli chcesz się Ty nauczyć jezdzić. Wykorzystaj wyszukiwarkę.

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 07 cze 2013, 9:53
autor: grs
'osła' nawet najlepszy jokey nie nauczy galopu, popieram kolegę wyżej poprostu musisz chcieć i to czuć.
ja osobiście polecam p. Tryniszewskiego z PKS-u

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 07 cze 2013, 16:42
autor: Olqaa
pan Zdzisław Piotrowski, mzk. Polecam ja zdałam z 1szym razem.

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 07 cze 2013, 20:05
autor: marysiaaa
Również polecam p. Piotrowskiego z MZK :D wszystko dokładnie wytłumaczy, niesamowicie cierpliwy i sympatyczny. Uwielbiałam z nim jeździć, można mu mówić, czego się nie umie z jazdy, on to dokładnie przećwiczy, omówi. Naprawdę, polecam:):)

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 07 cze 2013, 21:31
autor: oka-1
ostatnio ze szkoły na S z Ostrołęki, L-ka wymusiła na mnie pierwszeństwo , "Pan" instruktor podstarzały, z rozpiętą koszulą i wywalonym brzuchem był bardzo arogancki w odpowiedzi na pytanie:" czy tak uczy się jeździć młodzież?". Czego on może młodego człowieka nauczyć za kółkiem?

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 07 cze 2013, 22:17
autor: Bolek21
Tak przy okazji powiem, że "szkoła nauki jazdy" jest niepoprawną formą wypowiedzi. Powinniśmy mówić: "szkoła jazdy" lub "nauka jazdy".

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 10 cze 2013, 22:15
autor: skoczek004
Ja polecam Speed, jeździłem i całkiem przyjemnie się lata z "chłopakami". Uważam, że do nauki też potrzeba podejść z jajem :)

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 11 cze 2013, 9:36
autor: Ramage
Polecam Henryka Wołosza, bardzo zabawny starszy Pan. Wydziera się, ale na przechodniów i rowerzystów. Wpisz w google Wołosz Ostrołęka.

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 12 cze 2013, 10:29
autor: pudeleQ
Sam uczyłem się w Speedzie i nie mogę nic zarzucić panu Leszkowi Krajewskiemu, egzamin zdałem za pierwszym razem. Ale miałem taką nieprzyjemną sytuację w tamtym roku, że również auto ze Speedu jechało od strony Wordu w stronę kościoła Zbawiciela Świata i nagle zaczęło zjeżdżać na przeciwny pas ruchu, gość przede mną ominął auto, żeby nie iść na czołówkę, ja natomiast już byłem o włos od czołówki, po użyciu klaksona kursant wrócił na swój pas, instruktora nie widziałem tam i nie wiem czy nie było, czy był, ale zajęty czym innym. Sytuacja trochę niecodzienna, że aż się zatrzymałem w miejscu i zastanawiałem się, czy to stało się na prawdę. Żałuję, że nie pojechałem za tą eLką, może instruktorzy troche bardziej by się przykładali do swojej roboty, a nie byleby zrobić 30h i dziękuję, następny.

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

: 22 lip 2013, 10:24
autor: beauty
W Ostrołęce najlepszą szkołą według mnie jest Speed. Natomiast znam bardzo dobrego instruktora nauki jazdy (z Wyszkowa) P. Jerzy Puchta. Bardzo cierpliwy, życzliwy, opanowany i konkretny instruktor. Ma bardzo wysoką zdawalność.