Szafy na zamówienie-kogo polecacie?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
hopsa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2009, 15:04

Szafy na zamówienie-kogo polecacie?

Post autor: hopsa »

Witam,

chcę zrobić szafę na zamówienie na całej ścianie żeby zabudować skos.Jaką firmę dobrą,solidną i która robi w miarę po przystępnej cenie byście polecili?będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)słyszałam o Kiernozku, firmie z Kadzidła i na centrum obok Urzędu Pracy ale nie wiem do której najpierw uderzyć...

Ania
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szafy na zamówienie-kogo polecacie?

Post autor: Qrzysio »

A ja słyszałem o dobrej firmie z Łomży, która nie zdziera z ludzi pieniędzy. U kolegi robili szafę na wymiar - bardzo ładna - i meble w kuchni, których jeszcze nie widziałem. Naprawdę konkurencyjne ceny w porównaniu z ostrołęckimi. Kontakt: Orłowski, tel. 503-113-797.

Jak znajdziesz odpowiednią firmę, to napisz swoją opinię, gdy już praca zostanie wykonana. Przyda się innym.
diabel
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2012, 15:34

Re: Szafy na zamówienie-kogo polecacie?

Post autor: diabel »

Firma OLSZDREW ul.Leszczyńskiego 6
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Szafy na zamówienie-kogo polecacie?

Post autor: trampella »

Serdecznie polecam firmę "AKCENT".Mają swoje biuro na ul.Kościuszki,naprzeciw "Klasztoru" -mi robili szafę na zamówienie- wyszła super.Wlascicielka to ugodowa Pani,płaciłam w ratach,bez prowizji-przyjadą zmierzą za darmo,maja fajne pomyśly.Zaznaczam,że piszę to bezinteresownie.Jestem pod wrażeniem i zadowolona z wykonania.Pozdrawiam kupujących.
mikus113
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2013, 12:55

Re: Szafy na zamówienie-kogo polecacie?

Post autor: mikus113 »

ja osobiście polecam zakład stolarski w Baranowie na ul. Juranda. Bardzo ludzka obsługa, zawsze cos fajnego i nowego doradzą. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Z właścicielem można się dogadać - nie robi problemów. Ceny przystępne no i zawsze można się potargować :)
Awatar użytkownika
Evril
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2010, 16:50

Re: Szafy na zamówienie-kogo polecacie?

Post autor: Evril »

AKCENT polecam, zrobili mi szafę wnękową i całą kuchnie. 2 lata minęły i wszystko jak nowe ;)
ODPOWIEDZ