Rynek w Myszyńcu

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
poqsa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2011, 12:15

Rynek w Myszyńcu

Post autor: poqsa »

Witam :) Może ktoś z forumowiczów orientuję się gdzie dokładnie jest rynek w Myszyńcu ? W jakie dni "działa" ? Czy sprzedają tam też używane ubrania ? Mam trochę swoich i chciałam jechąć na mały handelek ;)
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: Rynek w Myszyńcu

Post autor: ScYpIoL »

Ryneczej jest jak najbardziej. W Myszyńcu kieruj się w drogę na Łomżę i za ok 700m po prawej stronie będzie.;) Czynny w każdy czwartek. Co do używanych ciuszków na pewno handlują takimi rzeczami ;)
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: Rynek w Myszyńcu

Post autor: NEMEZIS »

ryniacz w Myszyńcu działa w każdy czwartek, wyjątki stanowią rożne święta, jeśli przypadają w czwartek, to wtedy handel przenoszą na środę. jadąc główną trzeba skręcić za Biedronką na prawo i jechać prosto, aż dojedziemy do stacji paliw i rynku :) jak pohandlujesz to daj znak na forum czy opłaca się zrobić taka wyprzedaż tez o tym myślałam ale nie wiem czy ludzie byliby zainteresowani
poqsa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2011, 12:15

Re: Rynek w Myszyńcu

Post autor: poqsa »

Dzięki wielkie :) Na pewno dam znać jak poszło :) Nie wiecie może od której godziny jest otwarty? Chciałabym też zająć jakąś lepszą miejscówkę ;)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rynek w Myszyńcu

Post autor: sKaLpeL »

kilka lat temu moi znajomi jak jezdzili to wyjezdzali o 3-4 w nocy zeby zajac miejsce, a ludzie na rynku zaczynali chodzic od godziny 6 rano no i trwa tak mniej wiecej do 11-12, jak jest teraz to nie wiem, ale mysle ze podobnie
ODPOWIEDZ