Staż

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
justyna08933
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2013, 9:58

Staż

Post autor: justyna08933 »

Nie wiecie może w jakich sklepach bądź firmach w Ostrołęce są przyjmowane osoby na staże? :)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Staż

Post autor: Soul »

A tak trudno iść do urzędu pracy i się spytać? albo pochodzić po mieście i popatrzeć czy są wywieszone jakieś oferty? Najlepiej siedzieć w domu i żeby ktoś to za Ciebie zrobił. Już widzę jak leniwy byłby z Ciebie pracownik.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
justyna08933
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2013, 9:58

Re: Staż

Post autor: justyna08933 »

A skąd ty wiesz czy jestem taka leniwa, nie martw się byłam w urzędzie pracy, pytałam w wielu sklepach również telefonicznie, więc jeśli nie możesz normalnie odpowiedzieć to przymknij się lepiej
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Staż

Post autor: mlody91 »

jak sie jeszcze uczysz to idz do work service i pojdziesz do story do pracy za 1200zl miesiecznie
justyna08933
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2013, 9:58

Re: Staż

Post autor: justyna08933 »

Właśnie w tym roku skończylam więc nie wypali :)
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Staż

Post autor: a1257a »

Idź do miejsc w których chciała byś pracować i zapytaj czy nie potrzebują stażysty. Poszukaj takiego stażu, który Ci się podoba :)
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Staż

Post autor: jagus1402 »

Zatrudniak nie szuka stażu dla ludzi.Na ludzi zwala ten obowiązek.To bezrobotni maja wykonać ich pracę.Wiem,o czym mówię.Z zatrudniaka dostałam tylko papiery i radę,że jak znajdę sobie staż to oni go sfinansują.I w takiej sytuacji byłam nie tylko ja.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Staż

Post autor: mlody91 »

to idz sobie na policealne czy cos takiego za free do ktorejs ze szkol i bedziesz miala ;] albo jak masz jeszcze wazna legitymacje to idz na wakacje :D tylko jak cos idz do work service a nie work wonders bo tam to ludzi traktuja jak murzynow do roboty...
justyna08933
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2013, 9:58

Re: Staż

Post autor: justyna08933 »

a1257a pytałam już w tak wielu miejscach że po prostu nic już mi nie przychodzi na myśl, a do spożywczego nie chcę bo jeśli tam bym poszła to już pewnie i bym została :)
justyna08933
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2013, 9:58

Re: Staż

Post autor: justyna08933 »

jagus1402 pisze:Zatrudniak nie szuka stażu dla ludzi.Na ludzi zwala ten obowiązek.To bezrobotni maja wykonać ich pracę.Wiem,o czym mówię.Z zatrudniaka dostałam tylko papiery i radę,że jak znajdę sobie staż to oni go sfinansują.I w takiej sytuacji byłam nie tylko ja.
Właśnie byłam na podpisie i to pani się mnie pyta czy już znalazłam staż sobie ;]
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Staż

Post autor: Soul »

haha zamiast cytuj, zaznaczyłam pomógł... haha (da się to jakoś cofnąć?). Mniejsza, wracając do tematu, tak uważam, że jesteś leniwa. Skoro byłaś w urzędzie pracy i dzwoniłaś telefonicznie, to było i pochodzić tak jak piszą wyżej. W zatrudniaku już od marca mówią, że staż sobie trzeba samemu załatwić. Dlatego czas ruszyć 4 litery i się postarać.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
justyna08933
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2013, 9:58

Re: Staż

Post autor: justyna08933 »

Tylko że jeśli chodzi się i tak pyta to w sklepach siedzą pracownicy, a nie szefowie i pracownicy żeby nie robić dla swojego etatu problemów (bo niektórzy nawet nie wiedzą co to staż) to odpowiadają że nie przyjmują ,a szef telefonicznie powie jak jest naprawdę, druga sprawa to taka że niektóre firmy mają tylko swoje filie w Ostrołęce więc nie wiedzą jak z tym jest w innych miastach więc i tak trzeba dzwonić... Poza tym rezultat jest ten sam jeśli z bazy firm wezmę kontakty czy adresy ;] Więc jak już mówiłam wyżej jeśli nie wiesz jak jest i jaka jestem to po co komentujesz? Było pytanie konkretne zadane przeze mnie jeśli nie miałaś ochoty odpowiadać to było nie zdradzać już wszystkim tych swoich przemyśleń :]
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Staż

Post autor: Soul »

Akurat wiem jak jest. Z tym się zgodzę, że niektórzy pracownicy na pewno tak robią, ba nawet nie przekazują wiadomości, że ktoś był i się pytał.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ