Garnitur

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Garnitur

Post autor: a1257a »

Witam, szukam sklepów w Ostrołęce (ewentualnie w Łomży) z garniturami. Jedyny dobry sklep, który przychodzi mi do głowy to Recman. Może ostatnio ktoś kupował garnitur i może coś doradzić gdzie się udać a które miejsca ominąć.
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Garnitur

Post autor: Gizmunia »

Dwa tygodnie temu mój mąż kupił garnitur w sklepie na Głowackiego, obok sklepów sportowych, jesteśmy bardzo zadowoleni, Sprzedawczyni profesjonalnie podchodzi do klienta, w gratisie masz skrócenie nogawek (jeśli jest taka potrzeba), zwężenie w pasie bądź poluzowanie. Mają umowę z krawcową w handlowcu, która robi to idealnie i za free :) Cena garnituru też nie wygórowana, akurat trafiliśmy na promocję firmy Bytom, 50% ceny z metki. Polecam.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Garnitur

Post autor: a1257a »

Gizmunia pisze:Dwa tygodnie temu mój mąż kupił garnitur w sklepie na Głowackiego, obok sklepów sportowych, jesteśmy bardzo zadowoleni, Sprzedawczyni profesjonalnie podchodzi do klienta, w gratisie masz skrócenie nogawek (jeśli jest taka potrzeba), zwężenie w pasie bądź poluzowanie. Mają umowę z krawcową w handlowcu, która robi to idealnie i za free :) Cena garnituru też nie wygórowana, akurat trafiliśmy na promocję firmy Bytom, 50% ceny z metki. Polecam.
Dzięki za odpowiedź, będę musiał tam zawitać :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Garnitur

Post autor: Infom »

Polecam sklep na deptaku " królewicz" mieści się na rogu gdzie kiedyś funkcjonował sklep BIG STAR, na miejscu duży wybór tak samo z możliwością przeróbki lub uszycie na miarę w bardzo dobrej cenie.
Naprawdę dobre materiały i mnogość wyborów kroju.
Awatar użytkownika
flatkoncept
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 12 lis 2012, 2:16

Re: Garnitur

Post autor: flatkoncept »

Też poszukuje aktualnie garnituru więc chętnie poznam opinię o sklepach gdzie można kupić cos dobrze uszytego. Kiedyś kupiłem w Recmanie i nigdy więcej tego nie zrobię, szycie jest tragiczne.
Przystępne rozwiązania dla lepszego życia
Meble na wymiar
biuro@flatkoncept.pl

Twoje meble, nasza pasja.
hevelius
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 15 cze 2011, 10:50

Re: Garnitur

Post autor: hevelius »

Jeśli chodzi o garnitury trochę droższe i lepszej jakości to polecam sklep nad Rossmanem bodajże Elegancja. Kupowałem tam garnitur z Vistuli, koszule wólczanki itp. Polecam
ODPOWIEDZ