Szambo betonowe.

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Szambo betonowe.

Post autor: sveika »

Szukam firm z Ostrołęki które sprzedają i montują szamba. Może ktoś kogoś poleci? Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Re: Szambo betonowe.

Post autor: Fad.Er »

a dlaczego z Ostrołęki? Ja kupywałem od firmy z okolic Radomia była o połowe tańsza mimo tego ,że musieli przywieźć towar z tak daleka w przeciągu 2 tygodni przyjechali zamontowali.Szambo z atestem nie mmiałem żadnych problemów podczas odbioru budynku.
pozdrawiam
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: Szambo betonowe.

Post autor: sveika »

No faktycznie może być z innego miasta niż Ostrołęka, a może masz jakieś namiary na tę firmę? Byłbym wdzięczny za info :)
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Re: Szambo betonowe.

Post autor: Fad.Er »

wysłałem na priv.
Pozdrawiam.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Szambo betonowe.

Post autor: Pan Kracy »

Okolice Radomia to polskie "zagłębie szambiarskie". Z tego co się orientuję, to ilość nie idzie jednak w parze z jakością. Mi szambo na działce, wiosną tego roku, instalował p. A. Warzocha z Ostrołęki. Wyszło nieco drożej, ale jestem zadowolony z usługi. Mimo, iż działka położona jest na niskim, nieco podmokłym terenie, szambo nie przecieka. W razie przecieków, mam gwarancję, że szambo zostanie uszczelnione przez ekipę montującą. Szambo to poważna inwestycja. Czasami warto zapłacić nieco więcej i mieć pewność, że robota będzie solidnie wykonana, niż zaoszczędzać iluzoryczne 200-300zł i mieć wielkie kłopoty z przeciekającym szambem. Wybór należy do ciebie. Podzwoń tu i ówdzie, popytaj, zastanów się i ... podejmij decyzję.
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Re: Szambo betonowe.

Post autor: michal86 »

w naszych okolicach produkuje zbiorniki niejaki WOJCIK,okolice czerwina chyba.ja kupilem z radomia,firma KONTRA-BET.wyszlo taniej niz u warzochy,jak narazie niema zadnego problemu,a apropo to warzocha nieprodukuje zbiornikow z betonu,tylko zprowadza od jakiejs firmy hutem.polecam kontra-bet
zbyszek79
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:29

Re: Szambo betonowe.

Post autor: zbyszek79 »

Polecam tego Pana z okolic Ostrołęki, dobra cena, jakość wykonywanych usług ok. nr tel. 510 694 804
ODPOWIEDZ