Bezpłatny internet AERO 2 - czy warto???

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ostroleka2009
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 28 wrz 2011, 17:15

Bezpłatny internet AERO 2 - czy warto???

Post autor: ostroleka2009 »

Podobno w Ostrołęce działa bezpłatny internet AREO 2. Czy ktoś z niego korzysta? Byłem na ich stronie to z tego co się doczytałem to trzeba jednorazowo zapłacić 20 złotych. Ale takich danych czy są limity na internet już nie znalazłem. Proszę o opinie czy warto go zamówić, czy jest w miarę szybki i czy są jakieś ograniczenia np. limit czasu, danych???
lolo0151
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:11

Re: Bezpłatny internet AERO 2 - czy warto???

Post autor: lolo0151 »

używam codziennie w tablecie, osobiście polecam, nie wiele wolniejszy niz moja neostrada.

jedyny warunek to co godzine internet sie rozłącza i łączy na nowo
ostroleka2009
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 28 wrz 2011, 17:15

Re: Bezpłatny internet AERO 2 - czy warto???

Post autor: ostroleka2009 »

Mam modem Huawei E173 z Play. Nie wiecie czy ten darmowy internet będzie na tym chodził?
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Bezpłatny internet AERO 2 - czy warto???

Post autor: marbac »

ostroleka2009 pisze:Mam modem Huawei E173 z Play. Nie wiecie czy ten darmowy internet będzie na tym chodził?
Mój kolega używa tego modemu z Aero, ale to chyba zależy od wersji firmware, nie jestem tego jednak pewien na 100%.
Natomiast na pewno działają modemy E3131 z Play. Również telefon można użyć jako modem. Jeżeli komórka wykrywa sieć Aero, to prawdopodobnie będzie go można użyć do łączenia z BDI. Osobiście testowałem już kilka telefonów. Oczywiście telefon nie może mieć blokady SIM-lock.
tadb
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2011, 8:41

Re: Bezpłatny internet AERO 2 - czy warto???

Post autor: tadb »

Ja też polecam ten internet. Używam go od początku roku. Za szybki może nie jest ale na zwykłe przeglądanie stron i pocztę spokojnie starczy. Zasięg też ma dobry, bo z tego co wiem to chodzi tam gdzie jest sieć Plusa. No i największa zaleta że jest naprawdę darmowy. A wada to taka, że go prawdopodobnie wyłączą z końcem 2016 roku. No ale to jeszcze kawałek czasu...
Szmeru
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 23 sie 2013, 20:21

Re: Bezpłatny internet AERO 2 - czy warto???

Post autor: Szmeru »

Też używam, polecam. Używałem go na studiach z netbookiem. Obecnie mam go w tablecie, świetna sprawa np. do nawigacji z funkcja LiveDrive ;)

Mam dwa modemy USB bez sima na których chodzi Areo2 chętnie odstąpię. Są nowe.
senior
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 lis 2010, 11:14

Re: Bezpłatny internet AERO 2 - czy warto???

Post autor: senior »

Oczywiście że warto. Używam go już tydzień, jest w miarę szybki do przeglądania stron, nawet filmy na YouTube da się oglądać. Jedyna wada że co godzinę trzeba na nowo się łączyć. Idealny do tableta. I teraz szybko przesyłają kartę, ja czekałem ok. 2 tygodni.
ODPOWIEDZ