Używane ubranka dla dzieci

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
beatarys2
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2013, 17:25

Używane ubranka dla dzieci

Post autor: beatarys2 »

Witam, gdzie znajdę dobrej jakości używane ubranka dla dzieci ? Nie bardzo stać mnie na nowe dlatego szukam jakiegoś dobrego sklepu w Ostrołęce. Znacie jakiś?
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Używane ubranka dla dzieci

Post autor: XXXX »

w jakim wieku dziecko?? mam ubranka dla chłopca do 12 miesiecy firmy carter's i inne. Jak cos to napisz na priv. Jeslis starsze dziecko to poszukaj w ogloszeniach lub w komisach w ostrołęce. Jeden jest na deptaku drugi na Grota Roweckiego.
Pozdrawiam
SZEGI
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:56

Re: Używane ubranka dla dzieci

Post autor: SZEGI »

fajne i niedrogie ciuszki nowe i używane dostaniesz w komise na Grota Roweckiego na centrum polecam ja tam zawsze kupuje dla swojej córeczki
kasia1992
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2013, 13:38

Re: Używane ubranka dla dzieci

Post autor: kasia1992 »

ostatnio otworzyl sie sklepik z takimi ubrankami na Hallera niedaleko skrzyzowania z 11 Listopada
agu czy jakos tak
maja mase ciuszkow dla dzieci
nawet niedrogich i nie chinskich
milionrazy
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 09 maja 2012, 21:30

Re: Używane ubranka dla dzieci

Post autor: milionrazy »

polecam rozejrzeć się po ciucholandach, można trafić na coś ciekawego. Sama tam znalazłam parę ubranek.
ala9338
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2012, 17:37

Re: Używane ubranka dla dzieci

Post autor: ala9338 »

Witam:) ja kupuje ciuszki w Szmizjerce na przeciwko PKS w każdy piątek jest dostawa ostatnio kupiłam torbę ciuszków za 33 zł. wszystko firmówki. Szczerze to ilee takie mało dziecko na używa tych ubrań. .... więc bez sensu jest wydawać duże pieniądze...
sawa

Re: Używane ubranka dla dzieci

Post autor: sawa »

Reserved - nowe spodnie chlopiece (bawalna) mam do sprzedania - kilka sztuk - r. 98 -160. W sam raz na jesien do szkoly.
ODPOWIEDZ